تاریخ ارسال : ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

وکیل بقایی به عطریانفر ۳ روز مهلت داد

وکیل مهندس بقایی به عطریانفر 3 روز مهلت داد تا مستندات قانونی ادعای خود را منتشر کندوکیل مهندس حمید بقایی طی نامه ای به محمد عطریانفر اعلام کرد: لازم است بدون فوت وقت به خطا و اشتباه خود اعتراف و از موکل اینجانب رسما عذرخواهی نمائید. اما اگر همچنان بر این سخنان کذب مصر هستید ، ضروری است بدون توسل به هیچگونه عذر و بهانه ای ظرف ۳ روز از دریافت این نامه مستندات قانونی سخنان خود را منتشر سازید .

به گزارش دولت بهار، متن نامه سید علی اصغر حسینی، وکیل مهندس حمید بقایی بدین شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای عطریانفر

عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی

با سلام

احتراما” جنابعالی در مصاحبه با روزنامه آرمان مورخ ۱۶/۶/۱۳۹۴ اتهام زیر را علیه موکل اینجانب مطرح نموده اید :

”  اتهامات وارده بر بقایی، تصویر نگران‌کننده‌ای برای نزدیکان او فراهم کرده است. به نظر می‌رسد ظاهرا بقایی پیش از آن که  تصمیم گیرنده اصلی باشد، کارگزار بوده است. اگر دادگاه او علنی برپا شود، احمدی‌نژاد جرأت حضور در عرصه را دیگر نخواهد داشت .

از آنجائیکه طرح هر ادعائی نیازمند ارائه مستندات متقن و اثبات آن نزد افکار عمومی می باشد و جنابعالی علی رغم گذشت حدود ۱۰ ماه از انتشار مطالب کذب مزبور تاکنون مستنداتی جهت اثبات سخنان خود ارائه ننموده اید. لذا لازم است بدون فوت وقت به خطا و اشتباه خود اعتراف و از موکل اینجانب رسما عذرخواهی نمائید. اما اگر همچنان بر این سخنان کذب مصر هستید ، ضروری است بدون توسل به هیچگونه عذر و بهانه ای  ظرف ۳ روز از دریافت این نامه مستندات قانونی سخنان خود را منتشر سازید . طبعا” بعد از گذشت مدت زمان مذکور مطابق ماده ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی از شما به جرم نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در مراجع قضائی طرح شکایت خواهد شد .

سید علی اصغر حسینی

وکیل جناب آقای حمید بقایی

وکیل مهندس بقایی به عطریانفر 3 روز مهلت داد تا مستندات قانونی ادعای خود را منتشر کند


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19225

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.