تاریخ ارسال : ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ویزیت رایگان۴۲۰۰زائر در درمانگاه بین راهی نجف به کربلا

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا بهرامی با اشاره به اینکه در ایام اربعین حسینی نیروهای مرکز حج و پزشکی هلال احمر همپای دیگر دستگاه های ذی ربط وارد عمل می شود و به زوار خدمات ارائه می کنند، اظهار کرد: درمانگاه های بین راهی نجف به کربلا به علت مراجعه بسیاری از زوار پیاده همواره محل تردد است، به طوری که در سه روز نخست فعالیت این درمانگاه ۴ هزار و ۲۷۵ نفر از خدمات این مجموعه بهره مند شدند.

وی افزود: از زمان برپایی موکب در عمود ۱۰۸۰،‌ نیروهای مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر نیز با استقرار در این موکب تا کنون خدماتی همچون ویزیت، پانسمان، تزریقات را به صورت مجزا در دو بخش به خواهران و برادران ارائه کرده اند.

مدیر درمانگاه هلال احمر در عمود ۱۰۸۰ با بیان اینکه در این ایام خدمات خوبی به زوار در حوزه پزشکی و درمانی از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت ارائه می شود، خاطر نشان کرد: علاوه بر ویزیت رایگان ۲ هزار ۳۸۴ زائر حسینی، تا کنون  یک هزار و ۶۳۷ نفر از خدماتی همچون پانسمان و تزریقات بهره مند شده اند.

وی هچنین از اعزام یک کودک بدحال ۱۶ ماهه به دلیل ترومای سر به بیمارستان خبر داد و افزود: خدمات مرکز پزشکی حج و زیارت از ۹ آبان ماه در این موکب آغاز شده و تا یک روز پس از اربعین ادامه دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73088

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.