تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ویژه برنامه های بسیج خرمشهر در هفته دفاع مقدس اعلام شد

به گزارش شلمچه نیوز، سرهنگ مجید حسین زاده روز شنبه در نشست مطبوعاتی در فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر گفت: نخستین روز آغاز هفته دفاع مقدس با عنوان نیروهای مسلح، سلحشور و پایمردی نام گذاری شده و در این روز تجمع بزرگ نیروهای مسلح اعم از نیروهای انتظامی و نظامی و بسیج عشایر مختلف و مردم شهیدپرور در مقابل مسجد جامع این شهر خواهد بود.
وی برگزاری آیین پرفیض دعای عرفه در شلمچه را از برنامه های مهم بسیج خرمشهر دانست و گفت: دعای پرفیض عرفه با حضور ۵۰ هزار نفر مردم سراسر کشور در مرز شلمچه در اول مهرماه برگزار خواهد شد.
سرهنگ حسین زاده به گشایش نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: برپایی گروههای ایست بازرسی به صورت نمادین با پخش شیرینی در سطح شهر و تجلیل از سربازان نمونه ، اعزام راویان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به مدارس و مراکز آموزشی برای روایت گری همزمان با نواختن زنگ دفاع مقدس از مهترین برنامه در این هفته است.
وی در ادامه گفت: فراخوان حلقه صالحین و نشست منتظران موعود در سطح پایگاههای مقاومت بسیج و برگزاری دوره یک روزه جنگ ، چرایی و چیستی یکی دیگر از برنامه های هفته دفاع مقدس است.
سرهنگ حسین زاده برگزاری نشست مادران تحت عنوان پرچم دار مبارزه با جنگ نرم از اهم برنامه بسیج خواهران خواند و گفت: برگزاری و نمایش تئاتر خیابانی تحت عنوان ‘ مادر چشم انتظار’ و پیاده روی بزرگ خانوادگی در ساحل کارون از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در خرمشهر است.
وی ادامه داد: در روز هفتم مهرماه مصادف با شهادت حماسه آفرینان شهیدان فلاحی، فکوری، نامجو، کلاهدوز و جهان آرا بوده هیات رزمندگان بسیجیان را به مسابقات ورزشی استانی اعزام خواهد کرد.
وی از کسب مقام برتر ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر در جشنواره مالک اشتر خبر داد و گفت: ناحیه مقاومت بسیج در این جشنواره بر اساس ارزیابی عملکرد سال ۹۳ به عنوان برترین ناحیه سپاه حضرت ولیعصر عج معرفی و لوح افتخار سازمانی از فرماندهی سپاه ولیعصر عج استان خوزستان کسب کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1037

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.