تاریخ ارسال : ۰۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ویژه های خبری شنبه شب

ویژه های خبری شنبه شب نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در نشست علنی مجلس شورای اسلامی با تشکر از امضای برجام در شرایط سخت اقتصادی گفته  در حالی که ایران به تعهدات خود عمل کرد،احساس می شه طرف مقابل ما با نقض برجام، ما رو کوچک و ضعیف می بینه  . به گزارش شلمچه نیوز به نقل از بافق فردا ، صباغیان از رئیس جمهور خواسته در مقابل عهدشکنی دشمن موضع محکم اتخاذ بشه و به گونه ای عمل نشه که طرف مقابل ما رو ضعیف ببینه .
استان یزد در تب و تاب بحران بی آبی . خبرگزاری ایرنا نوشت بررسی وضعیت منابع آبی استان نشان می دهد از ۱۹ دشت موجود استان یزد ، سطح آب ۱۴ دشت معادل سه چهارم دشت های موجود به شدت افت کرده و در روستاها نیز  از ۴۲۲ منبع آبی زیر پوشش شرکت آبفای روستایی ۷۷ منبع کاملا خشک شده ، ۱۰۲ منبع در آستانه خشک شدن قرار دارند و بیش از ۱۵۰ منبع نیز دچار کاهش کیفیت شده اند . 
  ایسنای یزد نوشت دکتر مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در یزد گفته متاسفانه براساس شاخص‌های ارزیابی وضعیت پژوهشی در دانشگاه، حال پژوهش در دانشگاه فرهنگیان خوب ارزیابی نمی شه . مهرمحمدی افزوده  علت این موضوع هم  به نظر نوعی سرخوردگی ناشی از عدم تحقق انتظارات اساتید پژوهشگر دانشگاهه. 
 سیدعلی فراز در دوهفته نامه اندیشه یزد نوشته برای پیشرفت یزد به جای هل دادن ، دست همدیگر را بگیریم.  نویسنده با اشاره به لزوم درون زا بودن توسعه استان افزوده  امروز یزد، برای ماندگاری در کنار عطش آب، محتاج محبت، همدلی و یکرنگیه. در این یادداشت همچنین بر ضرورت حفظ و پاسداشت نخبگان به عنوان سرمایه های اجتماعی استان تاکید شده . 
 تعرفه و قیمت سرسام آور بیمار، نصب شده در یکی از بیمارستانهای یزد ؟! که در یزدتیتر منتشر شده دانلود
دانلود


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35248

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.