تاریخ ارسال : ۰۴ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

٩دی را از مراکز فروش رسانه ها مطالبه کنید

گفتگوی اختصاصی ۹ دی با آیت الله مصباح یزدی در ۹ دی دویست و پنجاه و یکم: غربگرایان ناچارند اعتراف کنند اعتماد به آمریکا غلط بود.

۲۵۱امین شماره هفته نامه ۹ دی امروز شنبه چهارم دی ماه ۹۵ در حالی روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت که ۹ دی وارد هفتمین سال انتشار خود گردید.
به همین مناسبت و طبق روال سالانه این هفته نامه، ششمین گفتگوی اختصاصی با علامه مصباح یزدی در این شماره ۹ دی منتشر گردید.

تیتر اصلی این گفتگو این بود: «غرب گرایان ناچارند اعتراف کنند اعتماد به آمریکا غلط بود» اما استاد مصباح پیرامون مباحث دیگری نیز در این گفتگو صحبت کرده است. «خدا باید به عرصه های سیاسی ما بازگردد تا کشور اصلاح شود»؛ «شاگردان ترامپ در کشور ما برای جلب آراء مردم فریبکاری می کنند»؛ «هر جایی ناکارامدی داریم از مجریان میانی ناصالح یا عدم آمادگی در بخش هایی از مردم است» و ….

همچنین در این شماره گزارشی از ۵ گفتگوی قبلی ۹ دی با آیت الله مصباح نیز منتشر شده است. تحلیل بخشهایی از گفتگوی امسال ۹ دی با آیت الله مصباح توسط دکتر فیروزیان نیز بخش دیگری از پرونده گفتگوی ۹ دی با استاد مصباح است.

در جدید ترین شماره ۹ دی، یادداشتها و گفتارهای دیگری از چهره های جبهه فکری فرهنگی انقلاب منتشر شده است؛ یادداشتها و گفتارهایی از آیت الله جنتی، حجت الاسلام خسروپناه، حجت الاسلام روانبخش، حجت الاسلام رسایی، حسین شمسیان، محمد ایمانی، حجت الاسلام جعفری، امیرحسین ثابتی، ایمان ترکاشوند و …

هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹ دی را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید. جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت day.ir9 مراجعه نمائید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35104

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.