تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پاتوقی برای جوانان و بسیجیان در استان البرز راه اندازی می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ احسان خورشیدی در جلسه خبری با اصحاب رسانه استان البرز که ظهر دوشنبه برگزار گردید، بابیان اینکه به لطف الهی بسیج را بعنوان فرهنگی پیشرو در جامعه می شناسند، اظهار کرد: این اندیشه و انقلابی گری توأم با عقلانیت بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار در البرز بومی برای جوانان و بسیجیان راه اندازی می گردد که اموری فرهنگی خوبی در آن برگزار خواهد گردید، اضافه کرد: مرکز رشد و خلاقیت پنجم آذرماه سال جاری رسماً فعالیت های خود را در استان البرز به مرکزیت شهرستان کرج شروع می کند.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج با اشاره به اینکه سپاه پاسداران دقت مخصوص ای به فعالیت های ورزشی در قسمت های متفاوت دارد، اظهار کرد: پیرو این امر همایش پیاده روی با عنوان (جشن وحدت و مردم یاری بسیج) در روز سوم آذرماه در شهرستان کرج برگزار می شود.

وی علاوه بر این در ادامه طریق همایش پیاده روی ذکر شده را میدان والفجر تا میدان جمهوری کرج اظهار کرد و متذکر گردید: تا هم حالا ۲۵۰ هزار دعوت نامه رسمی در مورد حضور اشخاص این همایش صادرشده است.

طرح «محله مهربانی» در کرج اجرا می شود

خورشیدی با اظهار اینکه فعالیت های مساجد و پایگاه بسیج در سطح شهرستان بسیار شدن چشمگیر و قابل دقت ای داشته هست، اهتمام کرد: طرح «محله مهربانی» از طریق پایگاه عمار یاسر به منظور عرضه خدمات عمومی نظیر خدمات دکتری، فرهنگی و ورزشی به محلات متفاوت در حال انجام است.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج دنبال کرد: کرسی های آزاداندیشی در مدرسه ها شهرستان کرج و در مقطع ها متفاوت تحصیلی در حال برپایی هست که مورد استقبال بی نظیر محصلین قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه خدمات دکتری، روان دکتری و دندانپزشکی در منطقه هایی چون خطه چهار حصار و اسلام آباد به اهالی این مکان ها از طریق بسیجیان عرضه می گردد، اظهار کرد: مینی بوس تندرستی به منظور عرضه خدمات دکتری در قسمت های متفاوت به مکان ها ضعیف و کم بضاعت شهرستان کرج نظیر اسلام آباد (تپه مرادآب) اعزام خواهد شد.

خورشیدی بابیان اینکه مخصوص برنامه پنجم آذرماه تحت عنوان روز شکوه پایداری در مصلی نماز جمعه کرج برگزار خواهد گردید، افزود: دوم آذرماه سال جاری با ۷۰ نابغه دانش آموزی و دانشجویی استان جلسه آزاداندیشی «بدون تعارف» برگزار می شود.

اعزام بسیجیان به جبهه اینترنتی

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج بابیان اینکه (سیبل هوشمند نظامی) برای نخستین بار در کشور و با پایین ترین هزینه در استان البرز پرده برداری و راه اندازی می گردد که امیدواریم با حضور مدیران کشوری اعمالی گردد، اظهار کرد: این طرح ارزشمند در ناحیه سپاه امام حسین(ع) کرج ساخته شده که پنجم آذرماه سال جاری در مرکز خلاقیت و رشد شهید احمدی روشن پرده برداری خواهد شد.

وی با اظهار اینکه نخستین حوزه مجازی بسیج در شهرستان کرج روز سی ام آبان ماه ماه به طور رسمی فعالیت خود را شروع می کند، اظهار کرد: طراحی مدرسه ها مسجد کانون در فرمان کار واقع هست که در این راستا اموری شایان دقتی با مشارکت تعلیم وپرورش انجا شده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج اضافه کرد: اعزام بسیجیان به جبهه اینترنتی یکی از رویکردهایی هست که به ابزار پیشرفت فعالیت های مردم در گروه های متفاوت مجازی موردتوجه سپاه پاسداران قرار دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75355

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.