تاریخ ارسال : ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پازاج: گرایی فراتر از انتظار عمل کرد/ با یک مربی دیگر در حال مذاکره هستیم

احد پازاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره رقابت‌های کشتی فرنگی جام تختی گفت: این مسابقات سطح بسیار بالایی داشت. در طول سال‌هایی که رقابت‌های جام تختی برگزار شده هست، چنین رقابت‌های باکیفیتی ندیده بودم.

فرنگی‌کاران کشورمان هم با توجه به اینکه ۵۰ درصد آنان نفرات کلیدی و ۵۰ درصد دیگر را نفرات ذخیره تشکیل داده بودند توانستند کشتی‌‌های خیلی خوبی دریافت کنند و با توجه به این مبحث آینده روشنی را برای کشتی فرنگی ایران می‌بینم.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی درباره اینکه کارکرد کدام یک از فرنگی‌کاران کشورمان خوب تر از دیگر اعضای تیم ملی بوده هست، تصریح نمود: همه فرنگی‌کاران کشورمان توانستند خوب ظاهر شوند، اما گرایی فراتر از انتظار عمل کرد و پس از چندین سال کشتی‌هایی از گرایی نگاه کردیم که به دل‌مان چسبید.

پازاج درمورد وضع کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نیز گفت: اشکانی زحمات بسیاری برای تیم ملی کشتی فرنگی کشیده هست. ضمن اینکه دو مرتبه هم کادر فنی تیم ملی تقویت خواهد گردید.

وی در جواب به این سوال که آیا قرار هست دو مرتبه هم یک مربی دیگر به کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اضافه شود، افزود: هر زمان گفتگوها ما به نتیجه پایانی رسید اسم مربی را اعلام خواهیم کردم، اما در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم با کدام مربی در حال مذاکره هستیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85070

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.