تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۱۱ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پاسخی شایسته به نماینده زن مجلسی که گفت طبل حسین می غرد… !

چندروزی هست درفضای مجازی در گروه ها وکانال ها، متنی از خانم نماینده  مجلس شورای اسلامی منتشر شده که امید است چنین متن ومطالبی از ایشان نباشد وبیشترشایعه و کذب باشد وگرنه باید فاتحه این مجلس را خواند.

به گزارش شلمچه نیوز، عباسعلی زاهدی فعال فرهنگی در یادداشتی نوشت: پاراگراف های متن سخنان این خانم نماینده باجمله بعداز هزاروچهارصدسال همچنان طبل حسین می غرد شروع میشود و درادامه با جمله سوالی چنین می گوید: آیا صدای طبل حسین عدالت رابیدار می کند یا عدالت راخفه می کند؟ و برخی مزخرفات دیگه که باید عرض کنم اگر واقعا این مطالب و خزعبلات سخنان نماینده مجلس باشد دستگاه قضائی ومجامع روحانیت و طلاب و شورای نگهبان و حتی خود مجلس باید علیه این نماینده هتاک اقدام نمایند. ولی اگر سخن ایشان نباشد باید از منتشر کنندگان درفضای مجازی اعلام برائت جست و وزارت اطلاعات وپلیس فتای کشور عاملین اصلی را شناسایی و برخورد کنند.

واما پاسخ به این شبهات:
طبق گفته نویسنده متن، طبل امام حسین ع از ۱۴۰۰ سال پیش می غرد و دلیلش فقط عشق و علاقه مردم به امام حسین ع است و با پول و مال و جان مردم مراسم برپا می شود و هیچ دولت وح کومتی پایه گذار یا حافظ وعامل آن نیست.

دوم اینکه: اگر پنجاه میلیون نفر زیرخط فقرند دولت و مجلس باید پاسخگو باشد و اتفاقا همون پنجاه میلیون نفر عامل غرش طبل امام حسین ع هستند.
سوم: اگر معادن کشوربه بخش خصوصی که به قول نویسنده همان خاندان روحانیون وسرداران نظامی است؛ باز بی عرضگی و بی لیاقتی مجلس است که خوب نظارت نمی کند.

چهارم: اگر ۱۵۰میلیارد دلار پول بلوکه شده ایران آزاد شده و فقط ۲۰ میلیارد درغالب جنس به ایران برگشته! دولت و مجلس باید پاسخگو باشند که این پول ها را کجا وچطوری خرج کردن نه امام حسین ع وغرش طبلش.

پنجم: خون بهای مردم ایران درسوریه و عراق و.. هزینه نمی شود بلکه بخاطر حفظ امنیت جان و مال افراد خائن و وابسته ای چون گوینده متن اهانت به امام حسین ع می باشد که بتواند به راحتی درایران زندگی کند و علیه عزیزترین و مقدس ترین فرد شیعیان و مسلمانان یاوه سرائی کند.

ششم:ا گر اختلاس حکومتیان کشور رکورد گینس را شکسته و مسئولین همچنان عزادار حسین ع هستند بخاطر بی غیرتی و حمایت کورکورانه شما و افرادی مثل منتشردهنده و گوینده مزخرفات علیه امام حسین ع از مسئولینی است که یا خود اختلاس می کنند یا نزدیکان و  وابستگانشان مختلس هستند و شماها بجای تقبیح اعمال آنان بیشتر مدافع آنان هستید.

هفتم: اگر دوسوم مدارس ایران ناامن است دولت ها ی مختلف از اول انقلاب تاکنون درحال احداث وتعمیر مدارس هستند ولی به دلیل کثرت مدارس درکل مناطق کشور تعداد محدودی مدارس قدیمی داریم نه دو سوم مدارس که اتفاقا محبان امام حسین ع بعنوان خیر درحال ساخت مدارس هستند.

مخلص کلام؛

اگر مردم ایران در بدترین شرایط زندگی و معیشتی باشند، اگر هر حکومت و دولتی چه موافق اسلام چه مخالف در ایران حاکم شود قلب مردم ایران مملو ازعشق امام حسین ع است و حتی فقرا علیرغم نیاز شدیدشان به پول، باز برای اقامه عزا برسیدالشهدا ع  وسیله و پول پرداخت می کنند یا به عنوان نوکر و خادم امام حسین ع عاشقانه درتکایا ومساجد خدمت می کنند.

اگر دلتان به حال مردم و کشور و فقرا و مدارس مخروبه می سوزد لطفا سفرهای دوبی و ترکیه و تایلند و اروپایتان را حذف کنید و برای نیازمندان و عمران و آبادانی کشور هزینه کنید؛
بانوانتان از وسایل ارایشی استفاده نکنند و یا کمتر استفاده کنند هزینه گراف آن را خرج محرومین ونیازمندان کنید.
همان کسانی که طبل امام حسین ع را به غرش در می آورند همانها با دشمن می جنگند علیه فساد قیام می کنند، به نیازمندان و فقرا رسیدگی می کنند، به مناطق محروم و کپر نشینان خدمت می کنند. پس لطفا ادای وطن پرستان را در نیاورید و فقط سکوت کنید.
انشالله خداوند همه مارا از عزاداران و محبان واقعی امام حسین ع ورهرو راه آن حضرت قرار دهد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69385

برچسب ها:
, ,


  • ... ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ - ۱۳:۰۰ - پاسخ دادن

    عاشق اینم که خودت نوشتی خودتم تصمیم گرفتی که پاسخت شایسته بوده.
    خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی!

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.