تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پاسخ به نقض عهدهای آشکار آمریکا مطالبه جدی ملت است

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآن در رابطه با تمدید تحریم ها و نقض برجام با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:  نظر به تمدید ۱۰ ساله تحریم‌های کنگره آمریکا علیه ایران که بدون امضای رئیس جمهور وقت، رسمی شد و مهر تاییدی دیگر بر ذات کثیف و بدعهد آمریکا بود؛ صراحتا می‌توان اذعان داشت اهداف مورد نظر از مذاکرات و توافق برجام محقق نشده است.

 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

(( وَ إِمَّا تَخافَنَّ مِنْ قَوْمٍ خِیانَهً فَانْبِذْ إِلَیْهِمْ عَلی‏ سَواءٍ إِنَّ اللَّهَ لا یُحِبُّ الْخائِنینَ))

و چنان چه از خیانتکاری گروهی (از معاهدین خود) بیم داشته باشی در این صورت تو نیز با حفظ عدل و درستی عهد آن‌ها را نقض کن که خدا خیانتکاران را دوست ندارد.

(سوره انفال آیه۵۸ )
 

ایران اسلامی عزت خود را با قطره قطره خون شهیدان جمع کرده است و پایمال کردن آن با تسلیم در مقابل شیطان بزرگ خیانت به خون شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

 

نظر به تمدید ۱۰ ساله تحریم های کنگره آمریکا علیه ایران که بدون امضای رئیس جمهور وقت، رسمی شد و مهر تاییدی دیگر بر ذات کثیف و بدعهد آمریکا بود؛ صراحتا میتوان اذعان داشت اهداف مورد نظر از مذاکرات و توافق برجام محقق نشده است.

 

تشکل بسیج دانشجویی دانشکده مطالعات تطبیقی قرآن کریم شیراز به کلیه مسئولان اعلام می دارد:

به رسم سیاست امام حسین(ع) که نه صلح و سازش، بلکه مقابله مقتدرانه و عزتمند می باشد، انتظار پاسخگویی قاطعانه، موثر، صریح و نه صرفا مطالعاتی از تک تک مسئولان مربوطه را دارد.

آنچه مطالبۀ جدی و عمومی ملت انقلابی ایران اسلامی است، استقامت و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های شیطان بزرگ و پاسخ در تراز جمهوری اسلامی ایران به نقض عهدهای آشکار طرف مقابل است. 

 همچنانکه سردار حاج قاسم سلیمانی با اتکا به قدرت درونی و توان مردمی در سوریه و عراق و همچنین با مجاهدت دلیر مردانی از سراسر سرزمین های اسلامی با اقتدار بر آرمان دفاع از محور مقاومت، اصرار ورزید و در نتیجه حلب آزاد شد; رمز پیروزی و سرافرازی ملت نباید فراموش شود؛ پرواضح است حفظ عزت و سربلندی ایران اسلامی تنها در پی اطاعت محض از ولایت فقیه، داشتن بصیرت، تکیه بر توان داخلی، اقتصاد مقاومتی وچشم و دل بریدن از اجانب است.

 والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34788

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.