تاریخ ارسال : ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پاسخ شریفی نیا به شایعه ازدواج با بازیگر زن جوان/ عزیمت حجی که دردسر ساز شد

پاسخ شریفی نیا به شایعه ازدواج با بازیگر زن جوان/ عزیمت حجی که دردسر ساز شد به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نخستین قسمت سری تازه برنامه تلویزیونی«دورهمی» دیشب ۲۲ آذر ماه، با کارگردانی و اجرای مهران مدیری به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

فصل سوم «دورهمی» با تحولات بنیادی در دکور و علاوه بر این حضور بازیگر تازه این‌بار با تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی برای پخش در پاییز و زمستان ۱۳۹۶ مهیا خواهد گردید.

علاوه بر این سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی من جمله بازیگرانی می باشند که در این فصل در کنار مدیری به سر می برند و برخلاف همیشه سیامک انصاری غایب بزرگ این سری هست.

مدیری اوائل برنامه درکنار اشاره به اینکه امید دارم سری تازه دورهمی جذابتر باشد، اظهار کرد: تمام چیزهایی که در صحنه ما خواهید دید از دکور تا نوع پوشش من کپی هست.

مدیری از همان اول به شایعات ساخته شده در نبود برنامه تلویزیونی دورهمی اشاره نمود و از میان تماشاگران یک خانم و یک آقا در صحنه تازه دورهمی حاضر گردیدند و مدیری از آنان درخصوص شایعه پراکنی پرسید.

می خواهم از امشب در همه برنامه ها بگویم و دنبال کنندهی کنم.

مدیری کمدین و مجری تلویزیونی«دورهمی» در نخستین قسمت به صحبت با محمد رضا شریفی نیا پرداخت.

مدیری با اظهار اینکه صحبت با شریفی نیا من جمله مذاکرات ارزشمند و سخت هست، اظهار کرد: صحبت کردن با محمد شریفی نیا به دیدگاه زمان زیادتری را قصد دارد چرا که صحبت کردن با شریفی نیا کار سختی هست.

شریفی نیا با اشاره به آغاز فعالیت‌های​خود در تئاتر و سینما اظهار کرد: از همان دوران تحصیل و کلاس‌های فوق طرحی که در مدرسه ها برگزار می کردند فعالیت‌های فرهنگی هنری و مناسبت‌ها را اجرا کردیم و اندک اندک به کتابخوانی علاقه‌مند گردیدم و کتابخانه ای در مسکن برای خودم درست کردم.

بازیگر فیلم سینمایی ثبت با سند برابر هست، گفته بود: بعد از مدتی از حضورم در تئاتر و معلمی، در تلویزیون نبردی را ویژه نوجوانان به روی آنتن بردم که پس از ان به گروه روز واقعه پیوستم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در انتخاب بازیگران هیچ وقت گزینشی مشی نکرده هست، اظهار کرد: من کارم را در سینما و این شغل از دستیار کارگردانی، انتخاب بازیگر و مشاور کارگردان و‌با کارگردان های شغل ای مانند داریوش مهرجویی آغاز کردم و بعد از به سمت مشارکت با کارگردان اولی ها رفتم و اهتمام کردم خوب ترین ها را ارائه کنم.

بازیگر فیلم سینمایی اخراجی ها با اظهار اینکه نقش مرد دو زنه را بسیار بازی کرده ام و دوباره هم بازی خواهم کرد، اظهار کرد: من با خودم عهد کردم تا وقتی که این اخطار بین خانواده‌ها نهادینه گردد، نقش مرد دو زنه را بازی کنم.

شریفی نیا (با خنده) اظهار کرد: مدیری من را امشب دستگیر کرد، من آمده بودم اینجا سری به دوستان بزنم که نگاه کردم مدیری کت شلوار پوشیده مهیا هست و برنامه را آغاز کرد.

علاوه بر این این بازیگر با اظهار اینکه عاشق شدن بدون دلبستگی ایجاد نمی توان، به یکی از شایعات حول زندگانی خود اشاره نمود و اظهار کرد: در یک برهه زمانی تصمیم گرفتند که هنرمندان را به مکه ببرند و به ما سهمیه عزیمت دادند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی ملکوت با اشاره به اینکه نمی‌خواهم در مورد مسائل سیاسی سخن بزنم، اظهار کرد: صحبت کردن در مورد مسائل سیاسی ملزم مجالی طولانی تر هست.

شریفی نیا در انتهاء برپایه رسم ابدی دورهمی یک خودنویسی که از شهید بهشتی یادگاری گرفته بود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

مدیری در انتهاء با دعوت از ویشکا آسایش بازیگر سینما و تلویزیون به برنامه دورهمی، به یکی دیگر از قسمت های این برنامه و ارائه شغل ها اشاره نمود.

گفتنی است؛ سری تازه دورهمی با دکوری شبیه صحنه تئاتر و هم‌چنین فضایی برگرفته از المان‌های ایرانی اسلامی و معماری ایرانی به تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی به روی آنتن شبکه نسیم رفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78914

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.