تاریخ ارسال : ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

“پایان رویاها”در ۳ سینمای مهارتی کودک آذربایجان غربی اکران می شود

جواد زاهدی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ارومیه، جواد زاهدی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ، با اشاره به ظرفیت‌های افزوده شده برای نمایش فیلم به‌صورت مهارتی برای کودکان آذربایجان غربی بیان داشت: به همت این اداره کل هم اینک سه سینمای مهارتی برای استفاده کودکان در شهرهای ارومیه، میاندوآب و خوی راه اندازی شده هست.

وی با تاکید بر ارزش فراهم سازی بسترهای استفاده کودکان از نوع ها فیلم‌های ساخته شده برای آنها به اتفاق خانواده‌هایشان در سینماهای مهارتی اضافه کرد: الان در مجموع ۵۰۰ کودک آذربایجان غربی به طور مقارن می‌توانند در این سه شهرستان در یک سئانس از برنامه‌های سالن‌های مهارتی سینمای کودک بهره‌مند گردند.

وی اضافه کرد: شهرهای مهاباد و سلماس به سبب احتیاج کودکان و نوجوانان این دو شهر در اولویت راه‌اندازی سینماهای مهارتی کودک می باشند.

مدیرکل محور پرورش تفکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی از اکران فیلم"پایان رویاها"ساخته محمد علی طالبی در سه سینمای مهارتی کودک در این استان اطلاع داد و بیان داشت: این فیلم به تهیه‌کنندگی محور پرورش تفکری کودکان و نوجوانان ساخته شده و این فیلم قصه یک بچه را در یک دهاتی جنگلی روایت می‌کند که به سبب یک بی احتیاطی٬ خودش و خانواده‌اش را مبتلا یک مشکل سخت می‌کند ولی به مرور زمان زمان این مشکل با مساعدت همه اعضای خانواده رفع می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76868

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.