تاریخ ارسال : ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پایان هفتمین سال اجرای طرح سی شب سی مسجد توسط دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره)  بابل، دکتر ربیعی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل در پایان طرح سی شب سی مسجد اظهار داشت :  در این طرح گروه پزشکی و درمانی متخصص و عمومی برای ویزیت رایگان در مساجد و مناطق محروم شهرستان بابل و بابلسراعزام شدند.
 
rabiee
وی از استقبال چشمگیر مردم روستاهای بابل و بابلسر در هفتمین سال اجرای طرح  سی شب سی مسجد  خبر داد و افزود: دسترسی آسان‌تر روزه‌داران در مناطق محروم به پزشک، ویزیت رایگان، آموزش چهره به چهره و ارائه مطالب آموزشی ویژه روزه‌داران از جمله اهداف این طرح بود.
دکترسیدمظفرربیعی گفت: حدود  ۲۵۰۰ نفر در این طرح مورد ویزیت رایگان قرار گرفتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با اعلام اینکه ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در این طرح ویزیت رایگان شدند، تصریح کرد: حضور داوطلبانه و چشمگیر پزشکان فوق‌تخصص، متخصص و عمومی، پرستاران، ماماها، اورژانس ۱۱۵ و … از افتخارات این طرح بوده است.
وی یکی از مشخصه اصلی این طرح را نسبت به سال‌های گذشته اعزام تیم دندان‌پزشکی به همراه دیگر پزشکان برای نخستین بار برشمرد و خاطرنشان کرد: ماماها هم برای نخستین‌بار در این طرح برای ترویج زایمان طبیعی و مشاوره‌های مورد نیاز خانم‌های روستا شرکت کردند که این نیز از ویژگی طرح نسبت به سال‌های گذشته بود.
دکترربیعی گفت: برای دانشگاه علوم پزشکی بابل و همکاران ماموجب مباهات و افتخار است که رهبری نظام در خطبه‌های  عید سعید فطر به موضوع ویزیت رایگان در این لیالی مبارک اشاره می‌فرمایند و آن را موجب جلب رحمت الهی می‌دانند.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20359

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.