تاریخ ارسال : ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پای مهدی هاشمی شکست، شکمش را عمل کردند!

وکلای خانواده هاشمی در گفت و گوهای متناقض با خبرگزاری ها، هر کدام یک علت را برای خروج مهدی هاشمی و بستری شدن او در بیمارستان ذکر کردند.
سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی وکیل مهدی هاشمی در گفت‌وگو با تسنیم درباره مصدومیت موکلش در حین ورزش در زندان اوین اظهار داشت: مهدی هفته گذشته هنگام انجام ورزش والیبال مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

 

وی خاطرنشان کرد: مهدی هاشمی به علت آسیب‌دیدگی پا در بیمارستان بستری شد و در این مدت اعضای خانواده از وی عیادت کردند.

 

علیزاده‌طباطبایی در عین حال ملاقات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با فرزندش را بعید دانست و درباره زمان ترخیص موکلش از بیمارستان نیز سخن نگفت.

 

مهدی هاشمی رفسنجانی از مرداد ماه سال جاری با حکم دادگاه انقلاب و به‌دلیل ارتکاب جرائم‌ مالی همچون اختلاس و ارتشاء و نیز مسائل امنیتی در زندان به سر می‌برد.

 

چند دقیقه بعد سید وحید ابوالمعالی  ـ از دیگر وکلای این خانوده ـ در گفت‌وگو با فارس، در خصوص حضور مهدی هاشمی در بیمارستان گفت: روز گذشته به دلیل دردی که مهدی هاشمی در ناحیه شکم احساس کرد به بیمارستان منتقل شد و همان زمان به روش آندوسکوپی اقدامات تشخیصی صورت گرفت.

 

وی افزود: صبح امروز با بیهوشی کامل وی تحت عمل جراحی قرار گرفت و یک غده از بدنش خارج شد که ما هنوز منتظر جواب پاتولوژی هستیم و نگرانی‌امان برطرف نشده است.

 

ابوالمعالی با بیان اینکه مهدی هاشمی هم اکنون در بیمارستان بستری است گفت: خبری که در مورد شکستگی پای مهدی منتشر شده مربوط به قبلا بوده که مداوا هم در داخل زندان صورت گرفته بود.

 

وکیل خانواده هاشمی تصریح کرد: در حال حاضر مهدی با تدابیر امنیتی در بیمارستان بستری است و چند مأمور بیرون از اتاق حضور دارند ضمن اینکه یکی از مأمورین زندان هم داخل اتاق وی است و به هیچ وجه اتاق را ترک نمی‌کند.

 

وی تأکید کرد: خانواده مهدی هاشمی با ایشان ملاقات داشتند ضمن اینکه روز گذشته هم آیت‌الله به ملاقات مهدی آمد در هر صورت هنوز نگرانی ما برطرف نشده است.

منبع: جهان

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9119

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.