تاریخ ارسال : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پای هر دشمنی که بخواهد وارد مراکز نظامی ایران شود را خرد می کنیم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، عبدالله عراقی روز پنجشنبه در یادوراه شهدای کارمند که در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد اظهار کرد: شهدا بر اساس مصداق ایه شریفه قرآنی با خدا عهد و پیمان بستند و به آن پایبند ماندند و با نثار خون خود موحب پایداری انقلاب و اسلام شدند.

وی افزود: کاروانی از ابتدای خلقت براه افتاده که همچنان ادامه دارد و در هر مقطع گروهی به آن پیوستند و گروهی از آن جدا شدند، یک عده که اضافه شدند نسلهای آینده مانند حججی هستند که حتی جنگ و امام را ندیدند اما روحیه دفاع مقدس را دارند و عده ای مانند شهدا از کاروان جدا شدند و به خدا پیوستند.

سردار عراقی بیان کرد: یکی از پایه های امنیت داشتن مدارا و تحمل یکدیگر است نباید همدیگر را تکفیر کنیم همه باید در جمهوری اسلامی مانند یک ملت برای رسیدن به هدف حرکت کنیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز در کردستان عراق ۳۸  کشور کنسولگری زده اند دنبال یک اسراییل کوچک هستند.

وی افزود: آمریکا که می گفت تا سال ۲۰۳۰  نباید کردستان مستقل شود و تا ان زمان باید کادر سازی کنند بلافاصله پس از رای گیری در دهوک و اربیل پایگاه زدند. از بیست سال پیش نظریه دادند که سه منطقه کردی اهل سنت و شیعه تبدیل شود، کم کم می خواهند اعلام استقلال کنند و اسراییل کوچک را تشکیل دهند. وقتی توانستتند دولت تشکیل دهند نقشه شوم استکباری را پیاده می کنند.

سردار عراقی اظهار کرد: امروز در کشورمان به یک انسجام و وحدت هما جانبه نیاز داریم و هرکس به اختلاف دامن بزند یا متوجه نیست و یا مشکل دارد باید شهدا را محور کارمان قرار دهیم همه با هم در کنار هم برای تحقق ارمان شهدا گام برداریم.

وی تصریح کرد: دشمنان برای ما خوبی نمی خواهند هر قدم بردارند به ضرر ماست. در برجام آقا اجازه دادند مسئولان رفتند و مذاکره کردند و امروز با نقض برجام میخواهند از مراکز نظامی ما بازرسی کنند آمریکا بداند هیچ ایرانی با غیرتی به امریکا و ایادیش اجازه نمی دهند از مراکز نظامی بازدید کنند.

سردار عراقی یادآور شد: شهدا متعلق به همه ملت اند انها را برای خود مصادره نکنیم، تشییع شهید حججی که بی نظیر بود نشان داد شهیدان ما به همه مردم تعلق دارند و کسی حق ندارد آن را به این جناح یا ان جناح منتصب کند.

در این مراسم از خانواده شهدای کارمند قروین تجلیل شد.

جامعه کارمندی استان قزوین ۶۳  شهید والا مقام تقدیم انقلاب کرده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69638

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.