تاریخ ارسال : ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پدرخوانده ترور؛ الگویی برای تروریست‌ها، بی‌اعتبار در عرصه جهانی

گروهک منافقین روز شنبه هفته جاری همایش سالانه خود را با حضور تعدادی از مسئولین سابق کشورهای غربی و عربی برگزار کرد. این همایش که با تبلیغات گسترده منافقین همراه بود، نتوانست به‌جز در میان سخنرانان اجاره‌ای خود، گروه‌های تروریستی دیگر و تعدادی از جنگ‌طلبان غربی- عربی، هواداران چندانی پیدا کند به‌طوری‌که به اذعان روزنامه واشنگتن‌تایمز، به‌دلیل سابقه تروریستی منافقین، این همایش مورد توجه رسانه‌های اصلی و مطرح غربی قرار نگرفت.

به‌گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، پس از سخنرانی مسئول سابق دستگاه اطلاعاتی عربستان‌سعودی در همایش پرهزینۀ منافقین که برخلاف رسانه‌های داخل کشور و برخی رسانه‌های منطقه‌ای، بازتاب چندانی در رسانه‌های بین‌المللی نیافت، سخنگوی گروهگ تروریستی موسوم به حزب دموکرات کردستان ایران که طی چند ماه اخیر تحرکاتی تروریستی در مناطق غربی کشور انجام داده و پاسخ محکمی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دریافت کرده‌است،  در مصاحبه‌ای اعلام کرد باوجود اینکه تا کنون ارتباطی بین این گروهک تروریستی و عربستان سعودی برقرار نشده است، گروهک موسوم به حزب دموکرات کردستان ایران از برقراری چنین ارتباطی استقبال می‌کند. وی همچنین با اشاره به گروهک  منافقین و فعالیت‌های این گروه تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران، آمادگی گروهک متبوعش برای همکاری با منافقین را اعلام کرد.

با وجود اینکه به‌نظر می‌آید اکنون گروهک منافقین در بین سایر تروریست‌های هم‌رده خود به مثابه پدرخوانده‌ای نامطلوب است که فعالیت‌های تروریستی و مزدوریش برای دشمنان مردم ایران به الگویی برای تروریست‌های دیگر بدل شده‌است، فعالیت‌های پر هزینه این گروهک به‌جز تروریست‌های دیگر و تعداد اندکی از سیاستمداران و مسئولین سابق کشورهای غربی و عربی که برای چند دقیقه حضور و سخنرانی در همایش‌های سالانه منافقین چند ده‌هزار دلار پول دریافت می‌کنند را راضی نمی‌کند.

در این‌باره گفتنی است روزنامه واشنگنتن تایمز در مقاله‌ای با اشاره به برگزاری تجمع طرفداران سازمان منافقین در حومه پاریس، دلیل بی‌رقبتی رسانه‌های مطرح غربی به پوشش خبری این رویداد را سابقه جنجالی و تروریستی گروهک منافقین اعلام کرد. با این اوصاف حتی رسانه‌هایی که غالبا خط سیاست‌های ضد ایرانی دولت‌های غربی را پیگیری می‌کنند نیز مطلع‌اند که منافقین از کوچکترین اعتباری برای سرمایه‌گذاری برخوردار نیستند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20493

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.