تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پرداختن به مبحث ادبیات پیوستهی، اولویت اول حوزه هنری است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، مجید مصلحی مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور، امروز (۱۳ آذر) در دومین روز از جلسه مدیران دفاتر فرهنگ و ادبیات پیوستهی جایگاه ها استانی حوزه هنری که در آبادان برگزار گردید، یکی از برنامه‌های استراتژیک حوزه هنری را پرداختن به مبحث ادبیات پیوستهی دانست و اظهار کرد: هنگامی که از این مبحث گفت وگو می‌شود منظور دفاع مقدس و انقلاب اسلامی هست.

مصلحی با اظهار اینکه از تولید ۶ طی هشت سال پیش تا هم حالا بالغ بر ۲۵۰ عنوان کتاب در جایگاه ها استان‌ها در این قسمت تولید شده، اهتمام کرد: مراجع پولی حوزه هنری هم به سبب اینکه استراتژی این حوزه، به طرف پشتیبانی از این قسمت سوق پیدا کرده هست.

از سال کنونی این قسمت را در جایگاه ها استان‌ها پیشرفت دادیم.

مصلحی با اشاره به اینکه تا هم حالا بالغ بر ۵۰ برنامه شب خاطره در استان‌ها انجام شده و طریق تازهی در افق برنامه‌های جایگاه ها استان‌ها انجام شده هست، اظهار کرد: اولویت اول و مزیت ما در حوزه هنری، پرداختن به ادبیات پیوستهی هست و بیشترین حمایت‌های ما متوجه این قسمت هست.

مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور با اظهار اینکه حوزه ادبیات پیوستهی می‌تواند تغذیه کننده سایر بخش‌های هنری باشد، ابراز کرد: حوزه هنرهای تصویری، نمایش، فیلم‌نامه، تولیدات تجسمی و موسیقی می‌تواند مساعدت کننده پیشرفت ادبیات پیوستهی باشد.

مصلحی دنبال کرد: آبادان در تاریخ دفاع مقدس تماما معروف بوده و شهری مقاوم هست و تناسب فراوانی با مبحث ادبیات پیوستهی دارد و حوزه هنری آبادان هم نقش برجسته‌ای در نوشتن تاریخ مکتوب و رشته‌های مرتبط در حوزه ادبیات پیوستهی داشته و این جلسه مجالی برای بروز و ظهور و معروف کردن فعالیت‌های این قسمت هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77671

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.