تاریخ ارسال : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پرداخت معوقات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت معوقات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، آئین ‌افتتاح سالن ورزشی شهید شهسواری صبح امروز با حضور علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، مهرداد حمیدی معاون تربیت بدنی و جمعی دیگر از مسئولان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
در این مراسم فانی ضمن تشکر از فعالیت های سازمان تربیت بدنی گفت: فعالیت‌ها در زمینه تربیت بدنی بسیار ضروری است؛ بخصوص برای افراد و کارکنانی که در شرایط سنی بالاتری قرار دارند.
وی ادامه داد: اضافه وزن و برخی دیگر از بیماری‌ها در سنین بالاتر بیشتر ایجاد می‌شود و ورزش از ابتلا به چنین مشکلاتی جلوگیری می‌کند.
وزیر آموزش و پرورش در این مراسم توسعه چنین فعالیت‌هایی را در سایر قسمت ها ضروری دانست و عنوان کرد: علاوه بر توسعه ورزشگاه در این قسمت برای سایر کارکنان و معلمان نیز باید چنین مراکزی ایجاد شود.
فانی بیان کرد: توسعه هرچه بیشتر فعالیت‌های ورزشی موجب شادابی همکاران می‌شود و به دنبال آن شادابی همکاران ارتقای کیفیت فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را در پی دارد و امیدوارم هرچه زودتر تمامی کارکنان آموزش و پرورش از این شرایط بهره‌مند شوند.
معوقات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم پرداخت می شود
وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران همچنین از پرداخت معوقات فرهنگیان قبل از هفته معلم خبر داد و گفت : به زودی این معوقات پرداخت می شود.
وی درباره توزیع شیر دانش آموزی هم عنوان کرد: بین دانش آموزان توزیع ادامه دارد و هیچ گونه کاهش سهمیه ای در توزیع شیر نداریم.
توسعه فعالیت‌های ورزشی برای کارکنان آموزش و پرورش
حمیدی معاون تربیت بدنی با بیان اینکه فعالیت‌های هوازی برای افراد در این سالن در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: چنین فعالیت هایی موجب افزایش شادابی و نشاط در کارکنان می‌شود.
وی ادامه داد: این سالن ورزشی برای خواهران و برادران در نظر گرفته شده است؛ به گونه‌ای که سه روز در هفته برای خواهران اختصاص دارد و ۲ روز در هفته برای آقایان در نظر گرفته شده است. همچنین پیش بینی های لازم برای مربی صورت گرفته تا فعالیت‌ها به طور صحیح انجام شود.
معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش اظهار کرد: امیدوارم این فعالیت‌ها زمینه‌ای برای افزایش شادابی، نشاط و بهره‌وری را برای تمامی کارکنان در پی داشته باشد.
حمیدی با اشاره به اینکه در سراسر دنیا ورزش را عاملی برای درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌دانند بیان کرد: با یک ساعت فعالیت ورزشی در روز می‌توان هزینه‌های درمان را به طور چشمگیری کاهش داد.
حمیدی گفت: با توجه به آنکه امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی نامیده شده است، توجه به ورزش و در نتیجه کاهش هزینه های درمان باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد و مسئولیت‌ها برای توجه به چنین اقداماتی بیش از پیش باشد.
وی در پایان از حمایت های وزیر آموزش و پرورش برای توسعه تربیت بدنی قدردانی کرد .

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15466

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.