تاریخ ارسال : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پرستاران زیر بار مشکلات معیشتی تضعیف شده اند

وی درکنار تقدیر از توجه نمایندگان مجلس به مشکلات پرستاران، اهتمام کرد: پرسنل بیمارستان های استان قریب به یک سال هست که هیچ نوع مزایایی دریافت نکرده و زیربار مشکلات معیشتی به دشواری روزگار می گذرانند از انجایی که مدیران دانشگاه همه مزایای قانونی و غیر مجاز خود را دریافت می کنند.

اما، بالاخره تاسف مدیران دانشگاه نه صرفا با مشکلات پرسنل خود معیت نکرده اند لکن با رویکردی قهرآمیز اهتمام در سرکوب این حرکت نموده اند.

وی با اشاره به گزارش شلمچه نیوز به نقل از ریاست دانشگاه علوم دکتری ارومیه مبنی بر اینکه این دانشگاه رده هفتم شاخصه های ملی تندرستی را دریافت نموده هست، عنوان کرد: متاسفانه استان آذربایجان غربی در تمامی شاخصه های تندرستی رده های بالای بیست را دارد و این استان بعنوان نخستین خاستگاه مدرسه طب کشور از دانشگاه های علوم دکتری شهرستان ها هم پایین هست.

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور اضافه کرد: این نوع رویکرد در بین مدیران ارشد دانشگاه یک درد ادارهی هست که موجب عقب ماندگی استان شده و مدیران با گزارشات خلاف واقع وضع اسفبار موجود را آرمانی جلوه داده و به خیال خود با این گزارشات به دنبال سرپوش گذاشتن بر سوءمدیریت های خود می باشند.

وی عنوان کرد: برای من زیاد دردناک بود که مدیر پرستاری دانشگاه مدعی پرداخت ۲.۳ ۳ میلیارد به پرستاران استان از سال ۹۳ هست که در قالب طرح انگیزشی و بدون عملکرد صورت گرفته و این در حالی هست که من محکم این مدعا را تکذیب می کنم و اگر چنین پرداختی در سامانه دانشگاه انجام شده به هیچ پرستاری در بیمارستان های استان نرسیده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78031

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.