تاریخ ارسال : ۰۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پروازهای ساری – تهران روزانه می‌شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از میاندورود، محمد دامادی شامگاه سه‌شنبه در جلسه بررسی مشکلات فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز ساری با حضور رئیس کمیسیون عمران مجلس، معاونان وزارت راه و استاندار مازندران در فرودگاه ساری اظهار داشت: نتایج خوبی از نشست صورت گرفته حاصل شده است و امیدواریم بتواند موثر در حوزه برنامه‌ریزی توسعه‌ای استان باشد.

وی از تردد هواپیمای جدید خریداری شده وزارت راه در فرودگاه ساری برای توسعه پروازها خبر داد و افزود: مقرر شد پرواز ساری – تهران به‌زودی به صورت روزانه رفت و برگشت انجام شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکل آپرون و آیرلس پروازی فرودگاه ساری برطرف کردن شده است، تصریح کرد: شرکت توسعه و تجهیز فرودگاه‌های کشور ماموریت اجرای مصوبه فوق را برعهده گرفته است.

دامادی با بیان اینکه توسعه طول باند فرودگاه بین‌المللی دشت ناز در دستور کار شرکت توسعه و تجهیز فرودگاه‌های کشور قرار گرفت، گفت: ۱۷ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های فوق در فرودگاه ساری اعتبار نیاز است.

وی با اعلام اینکه ۱۶ میلیارد تومان برای تملک زمین‌های اطراف فرودگاه ساری برای توسعه اختصاص یافت، تصریح کرد: در نشست موصوف بالغ بر ۳۳ میلیارد تومان به فرودگاه دشت ناز اختصاص یافت.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون عمران و معاونان وزارت راه از پروژه‌های حوزه راهسازی استان، گفت: مقدمات لازم برای تسریع در اتمام پل پنبه چوله میاندرود انجام و جاده گهرباران از طریق سازمان بنادر کشور تعریض خواهد شد.

وی از آغاز فعالیت عملیات چهاربانده کردن جاده گهرباران خبر داد و تصریح کرد: تعریض جاده سارى تاکام یکى از اصلى‌ترین مطالبات کمیسیون عمران شده است.

دامادی گفت: مقرر شد فاز دو جاده سارى – تاکام تا دو هفته دیگر آغاز به کار کند و این در حالی است که پیمانکار فاز یک همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67093

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.