تاریخ ارسال : ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پرونده بحرین در حال حاضر در دست عربستان سعودی و ولیعهد آن است

««شیخ عبدالله الدقاق»، نماینده آیت­ الله عیسی قاسم در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، در مورد وضع کنونی آیت­ الله عیسی قاسم و چرایی استمرار حصر خانگی وی، با اشاره به اینکه دولت بحرین حیات وی را در خطر قرار داده هست، اظهار داشت: وضع آیت­ الله عیسی قاسم در حال حاضر زیاد پرخطر هست.

این در حالی هست که اطمینانی به بیمارستان­‌های بحرینی وجود ندارد.

وی با اشاره به احتمال انجام کارهای پرخطر از سوی حکومت آل خلیفه بر علیه تندرستیی رهبر معظم انقلاب از جانب مردم بحرین در پوشش کارهای دکتری تبیین کرد: محتمل هست دولت بحرین حیات وی را در خطر قرار دهد.

نماینده آیت­ الله عیسی قاسم در ایران با دقت به ضرورت برداشته شدن محدودیت­‌های کنونی دولت بحرین بر علیه رهبر معنوی مردم بحرین، اظهار داشت: از ملت گرامی و غیور بحرین درخواست داریم که قیام کنند و به ندای علمای بحرین لبیک گویند.

نماینده آیت­ الله عیسی قاسم در ایران در جواب به این سوال که «چرا حکومت آل خلیفه علی‌رغم وضع پرخطر رهبر معنوی مردم بحرین و اعتراضات وسیع از جانب مردم، به حصر خانگی وی ادامه می­‌دهد؟» اظهار داشت: پرونده بحرین در حال حاضر در دست عربستان سعودی و ولیعهد این کشور هست.

ولیعهد عربستان سعودی به دنبال تشدید فشار بر آیت‌الله عیسی قاسم هست.

وی با دقت به سبب دخالت­‌های ریاض در بحرین و کمک­‌های سعودی­ها به آل خلیفه برای سرکوب مردم این کشور اظهار کرد: سعودی­ها هر اقدامی بتوانند بر علیه مردم بحرین به انجام می‌رسانند تا ایالات متحده و اسرائیل از کارهای ریاض خشنود باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76857

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.