تاریخ ارسال : ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پرونده های جنجال برانگیز سال ۹۶ (۲)

سالنامه ایران – زهره صفاری: بیراه نیست اگر سال ۹۶ را سال پرونده های جنجال برانگیز بنامیم. برای اثبات این مدعا کافی است سری به صفحات حوادث روزنامه ها و خبرگزاری ها بزنیم و مروری بر اتفاقات تلخ آن دارا باشیم. نکته تاسف بار افزایش قربانیان خردسال در این پرونده هاست که توان دارد هشداری جدی به شمار برود. کشتن «آتنا اصلانی»، جنایت در مهاباد، فوت دلخراش «بنیتا» در خودرو به دزدی رفته پدرش، آزارهای شیطانی «کیمیا»، شکنجه مرگبار «اهورا»، کشتن «ملیکا» به علت یک جفت گوشواره و … تنها نمونه هایی از مهمترین خبرهایی است که در ۱۲ ماهه سال ۹۴ رقم خورده است.

جنایت های ترسناک

مرجان همایونی: سال ۹۶ هم جنایت های هولناکی اتفاق افتاد که انتشار جزئیات هر یک بازتاب وسیع ای در جامعه داشت. از میان پرونده های این محکومان اعدامی، توصیف جنایت های یک شیطان صفت کید گر را به یاد داریم که به عنوان بسیجی وارد ساختمان های مسکونی می گردید و بانوان و دخترهای را در آسانسور عمومی غافلگیر می کرد و به آنان تجاوز می کرد و یا مرد جوانی که در آستانه اعدام قرار گرفته که در یک حمام خون، ۵ کودک، دو زن و یک مرد را به رگبار گلوله بسته است.

اعدام شر کرمان

اتهام: کشتن و انسان ربایی

زمان اجرای حکم اعدام قاتل: ۱ شهریور ۹۶

یک شر در کرمان سرشناس به سردار به اتهام محاربه از طریق سردستگی یک گروه مسلح به علت به هم زدن امنیت عمومی، ایجاد رعب و وحشت، کشتن عمد، دزدی مسلحانه، راهزنی، انسان ربایی مسلحانه، پس از مدت ها شرارت در دادگاه محاکمه و به اعدام محکوم گردید. این حکم پس از تایید در دیوان عالی کشور به فاز اجرا در آمد و عامل جنایت به دار آویخته گردید.

پرونده‌های جنجال برانگیز ۹۶ (۲)

کشتن عام در ایرانشهر

تعداد قربانیان: ۸ نفر

زمان واقع شدن جنایت: ۲۰ دی سال گذشته

۲۰ ۲۰ دی سال گذشته پلیس در جریان واقع شدن جنایتی خونین در روستای نصیرآباد ایرانشهر جای گرفت و مامورین با حضور در محل با جسد خونین ۵ کودک، دو زن و یک مرد مواجه گردیدند و در ارزیابی های صورت گرفته مشخص گردید که مرد جوانی بهمراه دو همدستش عوامل این کشتن عام بوده اند. متهم کلیدی این پرونده پس از بازداشت در ارتباط با داعیه اش اظهار کرد: «شوهر خواهر صاحبخانه ام در کشتن پدر و برادرم دست داشت و برای این که از او انتقام بگیرم، همه اعضای خانواده اش را به رگبار بستم ولی دو همدستم نقشی در جنایت نداشتند و منحصرا شاهد کشتن بودند.» » با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت از سوی متهمان پرونده، کیفرخواست بر علیه عوامل این کشتن صادر گردید.

کشتن عام در اراک

تعداد قربانیان: ۶ نفر

زمان واقع شدن: ۲۲ دی سال ۹۵

زمان اجرای حکم اعدام قاتل: ۲۶ فروردین ۹۶

صبح ۲۲ دی ماه متهم جوانی که ۱۰ روز قبل با وثیقه از زندان آزادشده بود، ابتدا به خانه یکی از مامورین پلیس هجوم کرد و او و سه عضو خانواده اش را با رگبار کلاشینکف به کشتن رساند. پس از آن به خانه اولیای دم یک پرونده نزاع منتج به کشتن رفت و پدر و مادر مقتول را نیز به رگبار بست تا انتقامجویی او ۶ کشته و ۳ زخمی بر جای بگذارد. این قاتل پس از انجام جنایاتش متواری گردید اما بسیار زود توسط پلیس دستگیر و در دادگاه به انهام ۶ کشتن پای میز محاکمه ایستاد که با صادر کردن حکم قصاص، این مرد جوان ۲۶ فروردین ماه در ملأ عام به دار مجازات آویخته گردید.

قاتل تبر به دست

تعداد قربانیان: یک نفر

زمان واقع شدن جنایت: مرداد ۹۵

زمان اجرای حکم: دوم بهمن ۹۶

««حسین» عامل کلیدی جنایت، مرداد سال ۹۵ با همدستی دو پسر جوان دیگر برای قدرت نمایی، با تبر مرد بیگناهی را در نزاعی خیابانی به کشتن رسانده و متواری شده بود. پس از انتشار تصویرهایی از این جنایت در شبکه های مجازی تحقیقات در مورد این ماجرا شروع گردید و با بازداشت هر سه متهم، پرونده در شعبه اول دادگاه کیفری استان فارس مطرح گردید و حسین پس از محکومیت در دادگاه، دوم بهمن سال کنونی در زندان عادل آباد شیراز به دار مجازات آویخته گردید.

کشتن عام در سلماس

تعداد قربانیان: ۷ نفر

زمان واقع شدن: ۲۷ اردیبهشت ۹۶

زمان اجرای حکم: ۲۳ دی ۹۶

جنایت بامداد ۲۷ اردیبهشت سال کنونی اتفاق افتاد که طی آن تمام اعضای خانواده ای در سلماس توسط داماد خانواده کشته شدند. قاتل پس از ۲۰ ساعت جستجو درنهایت با ردیابی های وسیع ای توسط پلیس دستگیر گردید. عامل جنایت که جوانی معتاد به شیشه بود به علت اختلاف های مالی با یک کلت، دست به کشتن عام اعضای خانواده همسرش زده بود که زن و فرزند خردسالش هم جزء قربانیان بودند. او در دادگاه به ۵ بار قصاص محکوم گردید و سحرگاه ۲۱ دی سال کنونی در ملأ عام به دار مجازات آویخته گردید.

جنایت در گلابدره

تعداد قربانیان: ۳ نفر

زمان اجرای حکم اعدام: ۸ آذر ۹۶

۲۰ ۲۰ بهمن سال ۹۳ صدای منفجر شدن ترسناک در یک ساختمان ۹ واحدی در منطقه گلابدره تهران به گوش رسید و در پی این سانحه آتش نشانان هنگام اطفای حریق با جسد دو زن و یک پسربچه رو به رو گردیدند. با آن که اجساد سوخته بود اما آثار چاقو روی بدن آنان دیده می گردید و به این ترتیب تیم جنایی وارد عمل گردیدند و به رازگشایی این جنایت پرداختند.

پرونده‌های جنجال برانگیز ۹۶ (۲)

در ادامه تحقیقات یکی از آشنایان این خانواده دستگیر گردید و به کشتن اعتراف نمود. او در بازجویی اظهار کرد: «من با شوهر مینا – یکی از مقتولان – دوست بودم و آن روز به خانه آنان رفتم و از او خواستم دیگر به من و همسرم زنگ نزند. سر این مبحث با مینا دعوایم گردید و ناخواسته وی را به کشتن رساندم. قصد خارج شدن از خانه را داشتم که مادرشوهر مینا سر رسید و به اضطرار وی را هم به کشتن رساندم و هنگامی که قصد خارج شدن از خانه را داشتم، پسر کوچک مینا وارد خانه گردید و چون شاهد کشتن بود وی را هم کشتم و برای از بین بردن سرنخ ها، خانه را به آتش کشیدم. این مرد که به سه بار قصاص محکوم شده بود، ۸ آذر ماه سال کنونی در محوطه زندان رجایی شهر به دار آویخته گردید.

پستچی متجاوز

تعداد قربانیان تجاوز: ۴۰ زن و دختر که شکار پستچی قلابی گردیدند

زمان واقع شدن جنایت های سیاه: از سال ۹۱

پرونده برای تعیین زمان اجرای حکم اعدام در دادسرای جنایی تهران مطرح است. از مرداد سال ۹۱ شکایت هایی از سوی بانوان و دخترهای جوان تهرانی به پلیس می رسید که نشان می داد مرد ناشناسی تحت عنوان پستچی وارد ساختمان های آپارتمانی شده و پس از به دام انداختن بانوان و دخترهای، با تهدید چاقو به آنان تجاوز می کرد و پس از دزدی طلاهای شان متواری می گردید. جستجوهای پلیس برای بازداشت مرد شیطان صفت ادامه داشت تا این که درنهایت عکس این پستچی قلابی در رسانه ها منتشز شد.

با انتشار این عکس، زن جوانی، پستچی قلابی را شناسایی کرد و مدعی گردید که این مرد جوان قصد آزار و اذیتش را داشته اما از چنگش گریخته است. با سرنخی که زن جوان در اختیار کارآگاهان قرار داده بود، آنان به ارزیابی دوربین های مداربسته محل سانحه پرداختند و عکس متهم را تصاحب کردند.

با مشخص گردیدن هویت تبهکار فراری، او دستگیر گردید و در دادگاه انقلاب به اتهام افساد فی الارض پای میز محاکمه ایستاد و درنهایت به عنوان مفسد فی الارض به اعدام محکوم گردید. پرونده با اعتراض این مرد به حکم صادره به دیوان عالی کشور ارسال گردید اما قضات عالی رده پس از ارزیابی، حکم صادره را نقض کردند و پرونده را برای محاکمه دو مرتبه بهت شعبه دیگری از دادگاه انقلاب ارجاع ردند که سر انجام مجازات اعدام پستچی قلابی متجاوز دیگربار تایید گردید. حکم اعدام پستچی متجاوز پس از تایید در دیوان عالی کشور برای اجرا به دادسرا بازگردانده گردید و دادسرا باید فرآیند اجرای حکم را پیگیری کند.

مهمترین پرونده های جنایی سال

در سالی که به پایانش رسیده ایم، شاهد حوادث تلخ زیادی بوده ایم، وقایعی که طرح آنان در صفحات حوادث روزنامه ها و شبکه های خبری، انعاس وسیع ای در جامعه پدید آورد اما در میان این حوادث متفاوت توصیف حال زن جوانی را در صفحه حوادث «ایران» بازگو کرده بودیم که در شبی ظلمانی در بیابان از چنگ یک رباینده شیطان صفت به دو سرنشین یک خودرو پناه برد، اما دو مرد بیرحم هم به جای پشتیبانی از این زن بی پناه بدون توجه به گریه های التماس آمیزش وی را اسیر خوی حیوانی شان کردند و در بیابان تاریک رهایش ساختند که زیادی از خوانندگان روزنامه در ارتباط با گروه حوادث، جملگی به این مردان دیو سیرت لقب «گرگ های شهری» سال دادند.

شکار دلار فروشان

۶ ۶ فروردین سال کنونی مامورین پلیس راهنمایی و رانندگی متوجه درگیری دو مرد میانسال در داخل خودروی پرایدی گردیدند و وقتی که به آنان نزدیک گردیدند، راننده خودرو با تهدید اسلحه پا به فرار گذاشت و سرنشین خودروی پراید که با شلیک ۵ تیر بشدت زخمی شده بود به بیمارستان انتقال یافت اما چند روز بعد جان باخت.

با تحقیقات صورت گرفته عامل این جنایت شناسایی گردید که اواخر خرداد سال کنونی وی را بازداشت کردند. این مرد میانسال اعتراف نمود که شکارچی پول های دلار فروش ها است که با عنوان مامور قاچاق آنان را سوار خودروش می کرد و با دستاویز های متفاوت دلارهای شان را می دزدید و آنان را رها می کرد. اما در آخرین سرقتش با مقاومت یک مرد دلار فروش رو به رو گردید و سر انجام دست به کشتن او زد.

دزدان فرش های میلیاردی

پرونده‌های جنجال برانگیز ۹۶ (۲)

ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه ۲۳ فروردین دزدی مسلحانه فرش فروشی در خیابان ولیعصر – شمالی – به پلیس گزارش گردید. در تحقیقات پلیس مشخص گردید یکی از کارمندان فرش فروشی بهمراه برادرش پس از ورود به مغازه با تهدید به فوت ۵ کارمند، ۶ مشتری و مالک مغازه را به زیرزمین برده و محبوس کرده اند و پس از آن ۶۴ تخته فرش و تابلو فرش نفیس و گرانبها را به دزدی برده اند. دزدان دست و پا و دهان گروگان ها را بسته و بیشتر از ۷ میلیارد تومان از فروشگاه فرش به دزدی برده بودند که پس از رفتن آنان، گروگان ها با دشواری دست و پای شان را باز کردند و با داد و داد از مردم کمک خواستند.

زن و شوهری که به بانک دستبرد زدند

۱۰ ۱۰ خرداد سال کنونی زن و مردی که صورت شان را با ماسک ویژه آلودگی هوا پوشانده بودند وارد بانک ملت در بزرگراه فتح گردیدند. آنان با تهدید اسلحه پول ها را داخل کوله پشتی ریختند و از بانک خارج گردیدند اما در برابر در خروجی مردمی که متوجه دزدی شده و در بیرون از بانک به تماشا ایستاده بودند به مدد کارمندان و مشتریان بانک رفتند و با آنان درگیر گردیدند.

دزدان اگر چه اقدام به تیراندازی هوایی کردند اما سر انجام دستگیر گردیدند. هویت زن و مرد جوان زمانی برملا گردید که نقاب های شان را برداشتند و مشخص گردید آنان زوج جوانی می باشند که با دیدن فیلم های پلیسی وسوسه دزدی به جان شان افتاده و تصمیم گرفته اند که یک شبه ره صد ساله را طی کنند.

زن تنها قربانی جنایت های مردان شیطان صفت

اواخر خرداد سال کنونی بود که زن جوانی به پلیس مراجعه کرد و رمز جنایت های سیاهی را که برای او رخ داده بود بازگو کرد. او اظهار کرد هنگام شب از میدان آزادی به مقصد شهریار سوار پرایدی گردیدم تا به خانه مان برسم اما راننده با تغییر مسیر مرا به محلی خلوت در حاشیه شهر برد و مورد آزار و اذیت شیطانی قرارداد. او مرا در بیابان رها نمود و من به دشواری خودم را به جاده رساندم و از دو سرنشین خودروی کمک خواستم و التماس کردم مرا به شهر برسانند اما آنان به دستاویز کمک مرا سوار ماشین کردند و ماجرایی را که برایم رخ داده بود برای آنان تشریح کردم.

این دو مرد جوان به من اظهار کردند مرا نزد پلیس می برند اما کذب اظهار کردند و به جای آن مرا به بیابان کشاندند و بدون توجه به التماس و گریه هایم مرا قربانی هوس های حیوانی خود کردند.

با شکایت این زن جوان، تحقیقات شروع گردید و هر سه عامل این جنایت سیاه بازداشت گردیدند و در دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستادند که هر سه از جانب خوانندگان صفحه حوادث به عنوان «گرگ های شهری» معرفی گردیدند.

فرار هالیوودی

واقعه ی این جنایت ۳۱ مرداد سال ۹۵ اتفاق افتاد و پسری که سوار بر یک خودروی ۲۰۶ بود در این جنایت جان خود را از دست داد. تحقیقات نشان می داد که عوامل کشتن پسر جوان را اشتباه گرفته و با قمه و چاقو به وی در حالی که سوار بر خودروش بود هجوم کرده اند.

دو پسر جوان وقتی که از کشتن جوان مطلع گردیدند مخفیانه از مرز خارج گردیدند. آنان خود را به ترکیه رساندند و وقتی که می خواستند از آنجا به یونان بگریزند دستگیر گردیدند. یکی از آنان با تظاهر به خودکشی و دیگری با بریدن نرده های زندان موفق به فرار شده و از همان راهی که رفته بودند به کشور برگشتند و دستگیر گردیدند.

خواننده ای که ناخواسته قاتل گردید

۲۹ ۲۹ مرداد سال کنونی بود که فوت مرد میانسالی در یکی از بیمارستان های شمال پایتخت به بازپرس جنایی و تیم تحقیق اعلام گردید. ارزیابی ها نمایش داد که مرد میانسال پس از سه روز بستری شدن بیان کرد پسرخوانده اش که یکی از خوانندگان رپ است، وی را کتک زده است.

به این ترتیب خواننده رپ که حمید اسم داشت بازداشت گردید و در بازجویی اظهار کرد چون پدرخوانده ام مادرم را کتک می زد از دستش عصبانی گردیدم و با هم درگیر گردیدیم اما مرتکب کشتن او نشده ام و حتی به وی ضربه ای هم نزده ام. این در حالی بود که پزشکی قانونی دلیل فوت را ضربه به سر مرد میانسال اعلام نمود و متهم در بازسازی صحنه جنایت و نظریات پزشکی قانونی مجرم شناخته گردید.

کشتن همسر و مادرزن

۱۴ ۱۴ مرداد سال کنونی رهگذران خیابانی در غرب پایتخت با مرد میانسالی رو به رو گردیدند که بشدت دچار خونریزی شده بود. این مرد میانسال در حالی که به دشواری گفت وگو می کرد از کشتن همسر و دخترش و زخمی شدنش به دست دامادش اطلاع داد و به این ترتیب مبحث به پلیس و بازپرس کشیک کشتن پایتخت اعلام گردید.

با حضور تیم تحقیق، داماد جوان که عامل دو جنایت بود، در محل سانحه بازداشت گردید و به کشتن با داعیه اختلاف های خانوادگی اعتراف نمود.

پرونده‌های جنجال برانگیز ۹۶ (۲)

خودکشی پس از کشتن دو دختر

۲۱ ۲۱ شهریور سال کنونی زن میانسالی در تهران با پلیس ارتباط برقرار کرد و از جنایت های ترسناک برادرش اطلاع داد. او اظهار کرد لحظاتی قبل برادرم با من ارتباط برقرار کرد و اظهار کرد دو دخترش را به کشتن رسانده و قصد دارد خودش را هم بکشد.

با این ارتباط مامورین راهی منحل جنایت گردیدند و با حضور در خانه با جسد خونین دو خواهر در آشپزخانه و جسد پدر خانواده در اتاق پذیرایی مواجه گردیدند.

رمز سرهای بریده

صبح ۱۱ مرداد سال کنونی در حاشیه خیابان شیخ بهایی دو سر سوخته که از بدن های شان جدا شده بودند در زمینی متروکه پیدا گردید. در پی این جنایت تحقیقات شروع گردید اما پلیس پی برد عامل جنایت هیچ رد و سرنخی از خود به جا نگذاشته است. با این که در تحقیقات میدانی کارآگاهان موفق گردیدند فیلمی از صحنه رها نمودن سرها به دست آورند، اما کیفیت فیلم بسیار پایین بود.

با ارزیابی فیلم و انجام تحقیقات کارشناسی سر انجام مشخصات خودرو عامل جنایت شناسایی گردید و از آنجا که تعداد انگشت شماری از این نوع خودرو در تهران وجود داشت، تیم تحقیق به ارزیابی هویت صاحبان این مدل خودروها پرداختند و سر انجام به پیرمردی رسیدند.

در تحقیقات بعدی مشخص گردید پسرخوانده و عروس این مرد سالخورده مدتی است به طرز مرموزی غیب گردیده اند. به این ترتیب پیرمرد بازداشت گردید و در تحقیقات اولیه به کشتن عروس و پسرخوانده اش اعتراف نمود و اظهار کرد آنان معتاد شده بودند و مدام من و همسرم را کتک می زدند تا پول دریافت کنند. آنان تمام وسایل خانه را به فروش رسیده و خرج مواد کرده بودند. من که از دست هر دو به تنگ آمده بودم با اسلحه آنان را به کشتن رساندم و پس از مثله کردن اجسادشان در دو شبانه روز مرده ها را در اطراف شهر پخش کردم.

دو کودک ایرانی در دام قاچاقچیان

۱۱ ۱۱ آذر سال کنونی بازپرس جنایی تهران در جریان ناپدید شدن دو پسر جوان جای گرفت و در ادامه تحقیقات مشخص گردید که امیرحسین و محمد امین با یک مرد افغانی دوست شده اند و او وعده و وعیدهای او برای پولدار شدن و کار در رستوران های خارج از کشور با او راهی ترکیه شده اند اما مرد افغان آنان را گروگان گرفته و از خانواده آنان تقاضای ۵۰ هزاردلار کرده است.

در حالی که تحقیقات برای آزادی گروگان های ایرانی در ترکیه ادامه داشت، دو مرد افغان در ترمینال آنکارا با سروصداهای این دو پسر نوجوان پا به فرار گذاشتند و امیرحسین و محمد امین سریعا به سفارت ایران در ترکیه جابه جا گردیدند و به تهران عزیمت کردند. آنان مدعی گردیدند که توسط یک مرد افغان با شرایط خاص به ترکیه جابه جا شده اند و به قاچاقچیان ترکیه ای به فروش رسیده شده بودند که سر انجام رهایی یافته اند.

جنایت در تعاونی ۱۳

عصر سه شنبه ۸ شهریور سال کنونی مرد جوانی که لباس محلی سفید به تن داشت وارد تعاونی ۱۳ ترمینال جنوب گردید. این مسافر جوان خواهان دریافت پولش و برگرداندن بلیت گردید و سر همین مساله با کارمندان تعاونی به بحث پرداخت.

پس از ان بود که سوار قطار مترو گردید و به خانه اش رفت اما با چاقویی در دست دو مرتبه به ترمینال بازگشت و علی رغم این که کارمندان شیفت صبح تغییر کرده بودند با داعیه انتقام گیری به کارمندان هجوم کرد و یک نفر را به کام فوت کشاند و دو نفر را زخمی کرد که در همان صحنه جنایت بازداشت گردید.

کشتن عام خانوادگی مهندس ورشکسته

یک مهندس جوان صبح ۳ شهریور سال کنونی در پی پدر و مادرش رفت و آنان را از فرودگاه به شرکتش در شمال تهران برد. پ از آن ابتدا از پدرش خواست تا به شرکت او بیاید و با ورود پدر به داخل شرکت وی را با چاقو به کشتن رساند. این مهندس جوان پس از آن مادرش را به داخل شرکت دعوت نمود و به همین ترتیب وی را هم کشت. اما این انتهاء ماجرا نبود و مهندس جوان پس از ان به خانه اش رفت و همسر و پسرش را هم با ضربات چاقو به کشتن رساند و پس از آن به زندگی خود انتهاء داد.

خواهر این مهندس جوان که از ناپدید شدن آنان دلواپس شده بود به مقابل خانه شان رفت و وقتی که با لکه های خون مواجه گردید ماجرا را به پلیس اطلاع داد. با ورود تیم جنایی به خانه مهندس، جسد او، همسرش و پسرشان را یافتند و بعد هم اجساد زن و مرد میانسال یعنی والدین مهندس را در داخل شرکت پیدا نمودند. در ادامه ارزیابی ها مشخص گردید که مهندس جوان بدهی میلیاردی داشته و دست به کشتن عام خانواده اش زده است.

کلاهبرداری مرد هزار چهره

دی ماه سال کنونی مرد جوانی سرشناس به متهم هزار چهره بازداشت گردید. او چند پارسال وقتی که فهمید دختر جوانی در پی گرفتن رضایت برای برادر جنایتکار خود است، طرح دوستی با وی را ریخت و با ۶ میلیون تومان اولین کلاهبرداری اش را انجام داد. او مدتی بعد به سراغ دختر جوان دیگری رفت و با طرح پیشنهاد ازدواج، طلاهای این دختر جوان را دزدی کرد و پس از ان هم مادر و دختری را به دستاویز ازدواج فریب داده و از آنان کلاهبرداری کرد. سر انجام این مرد با کرایه خانه ای دانشجویی در شمال تهران، با ترفندی خاص ۳۳ هزار و ۵۰۰ دلار را از یک مرد صراف دزدی کرد اما مدتی بعد توسط همان مرد صراف شناسایی و دستگیر گردید.

دزدی ناموفق بادیگارد مرد ثروتمند

۳ ۳ بهمن سال کنونی چهار مرد جوان که قصد دزدی از یک طلافروشی در یافت آباد را داشتند پیش از این که مجال کنند از داخل خودرو پیاده گردند و نقشه دزدی را اجرا کنند به دام پلیس افتادند چون که مامورین دو روز پیش از این دزدی مطلع شده و به کمین متهمان نشسته بودند. سردسته این گروه مدعی گردید که بادیگارد مرد ثروتمندی بوده که به ازای حقوق ۱۰ میلیونی اش مقدار زیادی دلار تقلبی دریافت نموده است. وقتی که این مرد جوان از واقعه ی دلارهای تقلبی مطلع شده، همراه سه نفر دیگر از دوستانش تصمیم گرفت سر راه مرد ثروتمند قرار بگیرد و با تهدید وی را مجبور کند که پول هایش را بازگرداند اما چون پولی دریافت نکرد، برای جبران تصمیم به دزدی از طلافروشی گرفت.

اعتراف به جنایت ۷ ساله

۱۴ ۱۴ بهمن سال کنونی مرد جوانی پس از ۷ ماه بازداشت، سکوتش را شکست و به کشتن همسرش اعتراف نمود. او ۷ پارسال در سفری که به شمال داشت، همسرش را هنگام خواب به کشتن رسانده و جسد وی را سوزانده بود. پس از ان بود که به دختر ۱۰ ساله اش اظهار کرد مادرش آنان را رها ساخته و زندگی تازه ای شروع نموده است.

مرد جوان پس از گذشت ۶ سال از کشتن همسرش برای دریافت حقوق بازنشستگی این زن اقدام کرد و همین مساله موجب گردید تا خواهرزنش به ناپدید شدن خواهرش پس از سال ها ظنین گردد و از مرد جوان به پلیس شکایت کند و همین مساله رمز جنایت را برملا کرد.

این متهم شیشه ای داعیه خود را از جنایت اینطور برملا کرد: «مدتی بود که به طور تفریحی مواد می کشیدم و هر زمان که مواد استفاده می کردم دیگر متوجه چیزی نمی گردیدم. آن شب همسرم تهدیدم کرد که به علت اعتیاد قصد دارد مرا رها کند و دخترم را با خود ببرد که من هم عصبانی گردیدم و دست به کشتن او زدم.»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92888

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.