تاریخ ارسال : ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۰:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پروژه آبرسانی به شهر کلاردشت افتتاح شد

با حضورمهندس خیریان پورمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران و مدیر عامل آبفا شهری استان ،فرماندار و مسوولان استانی و شهرستانی طرح آبرسانی به شهر کلاردشت به بهره برداری رسید.

 

به گزارش شلمچه نیوز، خیریان پور معاون استاندار مازندران در این مراسم با اشاره به اهمیت تامین و توزیع آب گفت: ارایه خدمات مناسب از مهمترین وظایف مدیران است.

ads

وی با اشاره به کسب عنوان دستگاه برتر در ارزشیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی برای دومین سال پیاپی توسط شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت:تلاش مدیرعامل و مجموعه آبفاشهری مازندران در امر خدمتگزاری به مردم ستودنی است.

مهندس ذاکری مدیرعامل آبفاشهری مازندران نیز در این مراسم با بیان اینکه طرح آبرسانی به شهر کلاردشت با اعتبار ۵۲ میلیارد ریال با هدف افزایش توان تامین به شبکه توزیع برای افق طرح ،سال ۱۴۲۰، و کاهش هدرفت آب مورد بهره برداری قرار گرفت، اظهار داشت:  در این طرح خط انتقال آب به طول ۹۸۰۰ متر و شبکه توزیع آب

به طول ۲۷۰۰ متر احداث شد.

وی جمعیت برخوردار از این طرح را ۶هزار خانوار عنوان کرد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران ادامه داد: در هفته دولت۵ طرح آبرسانی با ۶۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار و برخورداری ۱۹ هزار و ۴۲۰ خانوار از مزایای آن به بهره برداری رسید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24193

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.