تاریخ ارسال : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پروژه آلوده سازی مسئولان!

یکی از این فتنه ها که از همان آغاز به کار دولت یازدهم در سال ۹۲ با جدیت تمام توسط دلالان و واسطه های سران فتنه دنبال شده است ، پروژه “آلوده سازی مسئولان” است.

به گزارش شلمچه نیوز، دکتر سید عبدالله متولیان در سرمقاله روزنامه رسالت نوشت: با روی کار آمدن دولت یازدهم ، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ، فتنه را خط قرمز نظام معرفی و بر ضرورت اعلام رسمی بیزاری و برائت از سران فتنه از سوی وزرا و دولتمردان به عنوان شرط اولیه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید فرمودند.
پس از تعیین فتنه به عنوان خط قرمز نظام ، عوامل نفوذی فتنه در بدنه نظام با استفاده از فرصت های اصلاح طلبی در دولت آقای روحانی ، با هدف خارج نمودن سران فتنه از انزوای سیاسی و بازگرداندن آنان به عرصه حاکمیت، پروژه های متعددی را در دستور کار خود قرار دادند.
یکی از این فتنه ها که از همان آغاز به کار دولت یازدهم در سال ۹۲ با جدیت تمام توسط دلالان و واسطه های سران فتنه دنبال شده است ، پروژه “آلوده سازی مسئولان” است.
۲۰۱۴۱۲۲۸۱۹۰۹۰۱۱۳۹
حامیان فتنه هر از چند گاه ، به بهانه ای یکی از مسئولین دولتی را وارد تور خود کرده و با نشاندن وی در کنار یکی از سران فتنه و گرفتن عکس تبلیغاتی و سپس انتشار آن عکس در فضای عمومی جامعه ، از یکسو برای قبح شکنی از خیانت های بی شمار سران فتنه و از سوی دیگر در راستای آلوده سازی مسئولان دولتی تلاش می کنند و به این ترتیب به افکار عمومی چنین القأ می کنند که:
۱ – مقامات دولتی و دولتمردان از طرفداران فتنه بوده و از حمایت علنی از آنان ابایی ندارند.
۲ – فتنه گران به صحنه سیاست بازگشته و به هیچ عنوان از گذشته خود نادم و پشیمان نیستند.
۳ – نظام در باره فتنه گران مجبور به کوتاه آمدن شده است و چاره ای جز پذیرش سران فتنه ندارد.
۴ – و…
یکی از این ترفندها که با انتشار عکسی از وزیر اطلاعات در کنار یکی از سران فتنه ، در فضای عمومی جامعه منتشر شده ،
به تلاش آقای غلامحسین کرباسچی مربوط
می شود.
آقای غلامحسین کرباسچی در این مجلس با اقدامی از پیش طراحی شده ، تصویری از وزیر اطلاعات را کنار یکی از سران فتنه (در حالی که هر دو لبخند بر لب دارند) و کرباسچی ، موسوی بجنوردی و مجید انصاری را تهیه و منتشر می کند.
اصرار بر علنی کردن دیدار علوی با یکی از سران فتنه از سوی کرباسچی ، در امتداد پروژه آلوده سازی مسئولان و قبح زدایی از خیانت های سران فتنه انجام می شود. این در حالی است که پیش از این در دی ماه سال ۹۲ نیز جهت آلوده نمودن وزیر اطلاعات برنامه ریزی کرده بودند که با تکذیب آقای علوی مواجه گردید و این دومین باری است که پروژه آلوده سازی با محوریت وزیر اطلاعات انجام می شود.
پیش از این نیز زمانی که برخی تلاش ها برای عادی سازی حضور یکی از سران شاخص فتنه در مجامع و جداسازی وی از فتنه گران بدون عذر خواهی از اقدامات سال ۸۸ در حال انجام بود ، مقام معظم رهبری (که بارها بر حق الناس بودن رأی مردم و فتنه به عنوان خط قرمز نظام تأکید کرده بودند) فرمودند : “در انتخابات سال ۸۸ آن کسانی که فکر می کردند در انتخابات تقلب شده ، چرا برای مواجهه با تقلب ، اردوکشی خیابانی کردند؟ چرا این را جواب نمی دهند صد بار سئوال کردیم ، نه در مجامع عمومی ، نخیر ، به شکلی که قابل جواب دادن بوده ؛ اما جواب ندارند ، خب چرا عذر خواهی نمی کنند ؟ در جلسات خصوصی می گویند ما اعتراف می کنیم که تقلب اتفاق نیفتاده بود.”
هم اینک با توجه به اینکه ؛
۱ – وزارت اطلاعات ، به عنوان یکی از مراکز کلیدی و اصلی شناسایی و مقابله با خط نفوذ و فتنه گری باید ایفای نقش نماید،
۲ – جریان فتنه رسماً از سوی شیطان بزرگ و رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و انگلستان مورد تأیید همه جانبه قرار گرفته است،
انفعال دستگاه اطلاعاتی نظام در برابر خط نفوذ و بدتر از آن آلوده شدن به محافل اصحاب و فتنه و سکوت معنا دار جناب وزیر و عدم تبیین موضوع و مرز بندی دستگاه اطلاعاتی نظام با فتنه گران و به‌ویژه سران فتنه ، محل تامل جدی بوده و موجب خشم و  اعتراض نیروهای مؤمن و حزب اللهی نسبت به بی تفاوتی ، بی برنامگی و عملکرد انفعالی این وزارتخانه شده است.
از طرف دیگر ، مردم مؤمن و انقلابی ایران ، این روزها با تلاش در خور تقدیر و انقلابی  دو ساله دستگاه اطلاعاتی سپاه در شناسایی و دستگیری برخی از عوامل نفوذی غرب در کشور مواجه شده و نسبت به عقب ماندن وزارت اطلاعات از این وظیفه ذاتی دچار ابهام شده و از خود می پرسند که چه ارتباطی بین پروژه آلوده سازی وزیر اطلاعات با عدم تحرک مناسب این وزارتخانه در رهگیری خط نفوذ وجود دارد.
به عبارت دیگر انتظار کاملاً بجا ، قانونی و انقلابی مردم ، این است که در وهله نخست ، بی دقتی و سهل انگاری و حضور یک مقام عالی رتبه
 اطلاعاتی نظام و افتادن در دام از پیش طراحی شده فتنه جویان و کسانی که در حال پهن کردن فرش قرمز پیش پای کدخدا هستند غیر قابل اغماض بوده و در وهله ثانی ، انتظار این است که وزیر محترم اطلاعات و دستگاه تحت مدیریت وی در خط مقدم شناسایی و مقابله با خط نفوذ و برخورد با نقش آفرینان فتنه گر  ایفای نقش نماید.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5147

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.