تاریخ ارسال : ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پرچم مقدس گنبد حرم امام رضا علیه السلام در بیمارستان آیت‌ا.. روحانی بابل +عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل ، کاروان زیر سایه خورشید حاملان پرچم مقدس گنبد حرم امام رضا(ع) در این مرکز حضور یافتند. خادمان حرم رضوی با حضور در بخش های هماتولوژی ، توراکس و اورژانس این بیمارستان ، پرچم مبارک حضرت را بر بالین بیماران طواف دادند.
IMG_4165
هدف مقدس این کاروان که با استقبال بسیار گرم رئیس بیمارستان آیت‌ا روحانی(ع) بابل، پزشکان، پرسنل و بیماران این مرکز مواجه شدند، احیای زیارت از راه دور، تبیین سبک زندگی دینی مبتنی بر معارف اهل‌بیت(ع) و حضور ائمه‌اطهار(ع) در تمامی زندگی عنوان شد.
این گروه پرچم‌دار معارف و آموزه‌های دینی، به نوعی مروج صلح، دوستی و مهربانی به هم‌نوع در هر موقعیت اجتماعی که فرد قرار دارد، هستند. این کاروان هدف از حضور خود در این مرکز را بیش از همه ترویج مهربانی بین پرسنل بیمارستان و بیماران عنوان کردند تا این خصلت نیکو امام رضا(ع) در این مرکز نمود بیشتری یابد.
۴(۱)
بیماران این بیمارستان با تبرک پرچم امام رضا(ع) اقدام به زیارت آن حضرت از راه دور کرده و با توسل به اهل‌بیت(ع) این مفهوم در اذهان تداعی شد که تا وقتی اهل‌بیت(ع) در کنار مسلمان باشند، آنها از غیر آنها بی‌نیاز خواهند بود.
اعطای نشان آستان قدس رضوی به دکتر محمود صادقی رئیس بیمارستان آیت‌ا.. روحانی(ره) بابل

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22572

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.