تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پزشکیان: مشکل کشور، بی عدالتی است

نایب ریاست مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه مشکل ما در کشور اعمال عدالت هست، اظهار کرد: ما در انتظار امام زمان(عج) هستیم که عدالت را در جامعه پیاده کند، بی عدالتی در اشتغال، پول، پرداخت احساس می گردد.

پزشکیان با اظهار اینکه لازم هست به مردم پاسخگو باشیم، تبیین کرد: چاره این مشکلات این هست که انسان بتواند سخن درست را بشنود و آن را اجرا کند، محتمل نیست در دنیا برای مسئله ای چاره درست بدهیم و مشکل حل نشود.

وی با اشاره به اینکه هنگامی مشکلات حل نمی گردد به سبب آن هست که علم آن کار را نداریم، اظهار کرد: شجاعت نداریم که بگوئیم کارشناس آن کار لازم هست گفت وگو کند.

نایب ریاست مجلس شورای اسلامی با اهتمام بر اینکه برای هر کاری لازم هست به کارشناس آن کار مراجعه کرد، اظهار داشت: اگر سخن درست در سیاست، اقتصاد و فرهنگ را مبدل به قانون کنیم با هیچ مسئله ای روبه رو نمی شویم.

پزشکیان با اظهار اینکه لازم هست پاسخگوی مردم، ملت و شهدا باشیم و دست از دعواها برداریم، تبیین کرد: همه دعوت به اتخاد می کنند اما شاهد هستیم مسلمین با هم دعوا دارند، به جای اتخاد با هم دعوا می کنند.

وی با اظهار اینکه اگر مملکت ما بخواهد درست گردد لازم هست همه دست به دست هم دهیم، اظهار کرد: مسلمین لازم هست دست به دست هم دهند تا بتوانند پوزه ایالات متحده را به خاک بمالند، هنگامی مسلمین با هم اتخاد دارا باشند ایالات متحده هیچ نادرستی توان ندارد بکند.

نایب ریاست مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه هنگامی مسلمین با هم اختلاف دارند، ایالات متحده جرأت می کند این تصمیم های نادرست را بگیرد، اظهار داشت: خدا اگر نگاه کند با صداقت در صحنه هستیم ما را پیروز می کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78959

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.