تاریخ ارسال : ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پشت پرده‌ی اختلاف منصوریان با کادر پزشکی استقلال

روز نو :

اختلاف میان کادرپزشکی و کادرفنی استقلال در اردوی ارمنستان علنی شد تا دکتر ستوده پزشک استقلالی ها بعد از ۶ سال حضور در این تیم از جمع پزشکان استقلال خارج شود.

 

دکتر نوروزی پس از عقد قرارداد مجتبی جباری با استقلالی ها با انتشار پستی در صفحه شخصی خود به شدت از رفتارهای کادر مدیریتی استقلال انتقاد کرد و گفت که این باشگاه نباید بی اجازه از کادرپزشکی قراردادی با بازیکنان امضا کند. بعد از این اظهار نظر بود که دکتر ستوده به همراه آبی ها راهی ارمنستان نشد تا این موضوع منصوریان را خشمگین کند.

 

نکته جالب این است که قبل از بیانیه باشگاه استقلال عکسی از عمل جراحی محسن کریمی روی صفحه اینستاگرامش گذاشت و نوشت که با وجود این که از باشگاه خارج شده است اما نمی تواند مسئولیت خود در قبال بازیکنان را فراموش کند تا مشخص شود دیگر تمایلی به کار با علیرضا منصوریان ندارد.

 

سرمربی استقلال بعد از این اتفاق پزشک جدیدی را پیش از هماهنگی با نوروزی به کادر پزشکی این تیم اضافه کرد تا اختلاف میان این دو بیش از گذشته شود. منصوریان و نوروزی فصل گذشته نیز در جریان مصدومیت پی در پی بازیکنان اختلافاتی را با یکدیگر داشتند اما این موضوع در نیم فصل دوم به فراموشی سپرده شد ولی حالا با شروع فصل جدید، منصوریان و نوروزی اختلافات را از سر گرفته اند تا آبی ها حاشیه جدیدی را پیش از شروع فصل تجربه کنند.

 

البته لازم به ذکر است حدودا ۶ سال گذشته مشابه همین اتفاق میان پرویز مظلومی و امین نوروزی شکل گرفت که تبعاتی برای آبی پوشان داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55859

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.