تاریخ ارسال : ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پلیس به دنبال زوج جیب‌بر تهرانی

زوجی که اقدام به سرقت کارت عابربانک زنان جوان در اتوبوس‌های بی‌آرتی می‌کردند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش شلمچه نیوز، زنی جوان در یازدهم خرداد با مراجعه به کلانتری فلسطین تهران، به مأموران اعلام کرد محتویات کیف‌دستی‌اش حاوی مقادیری وجه نقد به‌همراه کارت عابربانک همراه با رمز ورود به حساب، مورد سرقت قرار گرفته و در چند تراکنش مالی، در مجموع مبلغ ٩‌ میلیون تومان موجودی داخل حسابش برداشت شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «جیب‌بری» و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ششم تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مال‌باخته پس از حضور در اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «ساعت ١٧ روز حادثه از خانه خود واقع در خیابان استادمعین خارج شده و از طریق اتوبوس بی‌آر‌تی به سمت میدان فلسطین حرکت کردم. پس از رسیدن به مقصد متوجه شدم یک پیامک از بانک برایم ارسال شده که در آن مبلغ ٢٠٠‌ هزار تومان از حسابم برداشت شده بود؛ ابتدا اهمیت ندادم چند لحظه بعد، گوشی تلفن همراهم به دلیل تمام‌شدن شارژ خاموش شد.

پس از روشن‌کردن مجدد گوشی متوجه شدم از حسابم، در مجموع مبلغ ٩‌ میلیون تومان برداشت شده است». کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بررسی تراکنش مالی حساب متعلق به مال‌باخته، موفق به شناسایی یک طلافروشی در محدوده میدان امام‌حسین(ع) شدند با مراجعه کارآگاهان به طلافروشی و بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته، تصاویر یک زن‌ومرد جوان از سوی صاحب طلافروشی مورد شناسایی قرار گرفت.

صاحب طلافروشی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «آقاوخانم جوانی به بهانه خرید سرویس عروسی به مغازه بنده آمدند و مدعی شدند چند روز دیگر مراسم ازدواج آنهاست و به این بهانه، اقدام به خرید سرویس طلا و انگشتر طلا کردند و من نیز با توجه به اظهارات آنها، دقتی درخصوص بررسی مشخصات مالک حقیقی عابربانک با هویت این افراد نکردم».

بنا بر این گزارش، پلیس با به‌دست‌آوردن تصویر متهمان در تعقیب آنهاست.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18247

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.