تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پژوهش حلقه مفقود شده پیشرفت در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از، جلسه تیم پژوهش و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۹ آبان ماه ماه در سالن شماره یک استانداری بدون حضور ریاست دانشگاه یاسوج بعنوان دبیرکل شورای پژوهش برگزار گردید.  

 

 

 

  

 

 

 مجید محنایی جانشین ریاست ستاد استانی هفته پژوهش در گفت‌و‌گو با خبرنگاران آب پاکی را بر روی دستان منتقدین نمایشگاه هفته پژوهش ریخت و عنوان کرد: برپایی نمایشگاه سال کنونی از نظر شکل و محتوا قابل قیاس با سابق نیست. 

 وی اضافه کرد: نمایشگاه هفته پژوهش سال کنونی در یک محل تام نرمال و نمایشگاهی واقع در یکی از بلوارهای بزرگ شهر یاسوج برپا گردید از انجایی که در سال سابق در سالن ورزشی پوریای اما گشایش یافت. 

 محنائی با تاکید بر اینکه استقبال از نمایشگاه هفته پژوهش سال کنونی مطلوب هست، ابراز کرد:  سال سابق در نمایشگاه هفته پژوهش ۲۰ غرفه داشتیم که این میزان سال کنونی به ۳۲ غرفه رسید. 

 معاون سازگاری امور اقتصادی و پیشرفت استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: با دقت به پیگیری‌های انجام شده از طریق مدیران و متولیان برپایی نمایشگاه هفته پژوهش، سال کنونی شاهد حضور پررنگ قسمت خصوصی هستیم به طوری که بعضی از شرکت‌های خارج از استان نیز در نمایشگاه حضور فعال دارند. 

 محنایی دنبال کرد: نمایشگاه هفته پژوهش سال سابق ۳ روز دایر بود اما سال کنونی برای مدت ۶ روز مهیا بازدید فرهیختگان، پژوهشگران و آحاد جامعه دانشگاهی و دانش آموزی هست. 

 امیدواریم این آغاز مطلوب زمینه فعالیت‌های جدیتر در حوزه پژوهش و مساعدت به پیشرفت استان باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77069

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.