تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیاده روی اربعین عزت ملل اسلامی را در چشم مدعیان دروغین حقوق بشر به تصویر می‌کشد

ذبیح نیکفر لیالستانی در حاشیه راهپیمایی اربعین حسینی(ع) در موکب مسجد مقدس جمکران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به برپایی حماسی و میلیونی راهپیمایی اربعین اظهار داشت: وعده رسول گرامی اسلام درباره ماجرای عاشورا امروز برای تمام جهانیان آشکار شده و آتش عشق و محبتی که هرگز در دل‌های مؤمنان خاموش نمی‌شود عشق به امام حسین(ع) است.

وی افزود: امروز میلیون‌ها نفر از مردم شیعه و غیر شیعه در مراسم اربعین شرکت کرده و عزت و استقلال ملل اسلامی را در چشم مدعیان دروغین حقوق بشر به منصه ظهور می‌گذارند.

نماینده  مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف و آرمان مهم انقلاب اسلامی ایران دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم بوده که امروز نیز این حرکت میلیونی و حماسی  به تأسی از همان آرمان‌های امام راحل به وجود آمده است.

نیکفر لیالستانی تصریح کرد: مایه مباهات است که شرکت‌کنندگان در راهپیمایی اربعین تمثال و عکس‌های شهدای گران‌قدر دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را با خود حمل می‌کنند چرا که تمام عزت و استقلالی که امروز در کشور وجود دارد مرهون مجاهدت‌های شهداست و امثال شهید حججی نیز رویش‌های مثال‌زدنی انقلاب اسلامی هستند.

وی ادامه داد: دلیل بسیاری از اقدامات کشورهای مستکبر غربی و کشورهای مرتجع عربی در برابر ایران مشاهده شکوه و عظمت حرکت‌هایی نظیر راهپیمایی اربعین است و جای تأسف دارد که عده‌ای در داخل کشور به‌جای این‌که از این قبیل فرصت‌ها استفاده کنند مواضعی اتخاذ می‌کنند که سبب رنج شیعیان و مخصوصاً شریف عراقی می‌شود.

نماینده  مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم عراق در اوج مشکلات عدیده‌ای که دارند با کرامت و بزرگواری مهمان‌نوازی باشکوهی را از زائران اربعین داشته در حالی‌که در مدعیان و منتقدان این حرکت باید پاسخ دهند که در کدام جشنواره و فستیوالی زباله‌های مراسم را با دست خود جمع کرده که امروز متعرض انسان‌های شریف حاضر در اربعین هستند.

وی تصریح کرد: عده فراوانی از زائران اربعین به‌صورت خودجوش وکاملا اختیاری در طول مسیر تمام زباله‌هایی را که در مسیر هستند را جمع‌آوری می‌کنند که متأسفانه در رسانه‌ها پوشش داده نمی‌شود.

نماینده  مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه‌های مختلف همواره برابر بوده با حل مشکلات بزرگ اجتماعی و اگر امروز نیز مردم در عرصه‌های اقتصادی و معیشت وارد شود بدون شک تمام مشکلات حل می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73954

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.