تاریخ ارسال : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیام بازیگر زن برای ورود زنان به ورزشگاه! + عکس

بازیگر زنی که همسرش مدتهاست در زندان به سر می برد تلاش دارد تااز فضای رسانه ای کشور برای ورود زنان به ورزشگاه که غیر قانونی است استفاده کرده و به تشویش اذهان زنان جامعه اقدام کند!

پیام بازیگر زن برای ورود زنان به ورزشگاه! + عکس

به گزارش شلمچه نیوز، مهناز افشار بازیگر زنی است که بیش از دیگران در فضای مجازی فعالیت می کند اما نگاهی به فعالیت های وی نشان می دهد که عمدتاً سیاسی، غیر قانونی و در تضاد با باورها و قوانین داخلی کشور است.

حمایت وی در کمپین حمایتی از یک زندانی سیاسی دهن کجی به قوانین کشور است . همچنین تبلیغ علنی این بازیگر زن برای لیست امید قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی و توئیت های پی در پی وی برای تحریک بانوان به حضور در ورزشگاه در شرایطی که این اقدام بر خلاف دستور رهبری و غیر قانونی است در شرایطی به راحتی صورت می پذیرد که هیچ نهاد و مرجع قانونی تاکنون نسبت به این موضوعات برخوردی نداشته است.

مهناز افشار برای هر مسابقه فوتبال به خصوص دربی های پایتخت یک توئیت خاص در تحریک زنان به ورزشگاه ارسال می کند تا جایی که از زمان ارسال این توئیت ها تاکنون چندین دختر به شکل غیر قانونی وارد ورزشگاه ها شده اند!

بدون شک دختران جوانی که الگوی خود را بازیگران انتخاب می کنند، چشمشان به پیام های و حرف های ایشان است اما استفاده سیاسی از این توجه اجتماعی باعث شده است که خطرات و آسیب های اجتماعی بسیاری را به همراه داشته باشد.

شهدای ایران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=41220

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.