تاریخ ارسال : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیام تسلیت محقق و اندیشمند جوان شیعه در شهادت مدافعان حرم مازندران

 
اگر  جوانان امروز ما از موهبت درک شهید چمران ها و شهید کشوری ها محروم بودند، امروز با مشاهده ی تمثال مبارک شهید بلباسی ها و شهید عمادی ها قدم های خود را محکم تر از هر زمان در مقابله ی با استکبار جهانی و منافقین داخلی و خارجی بر می دارند.

به گزارش شلمچه نیوز، در پی شهادت غریبانه ی ۱۳ مدافع حرم استان لاله خیز مازندران در خرابه های شام و صحرای حلب و منطقه ی خان طومان، محقق و نویسنده ی برجسته ی مازندرانی در پیامی این مصیبت سنگین و جانگداز را به مردم شهید پرور مازندران تبریک و تسلیت گفت.
photo_2016-05-09_10-15-04
حجت الاسلام والمسلمین امیری سوادکوهی از اندیشمندان جوان شیعه که از چهره های نام آشنای مجامع علمی جهان اسلام بشمار می رود و مکاتبات و مناظرات علمی وی با سران ادیان و  فرقه های انحرافی، بارها سوژه ی رسانه های خبری در سطح بین الملل بوده است در این پیام ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، شهادت این ۱۳ شهید مازندرانی را برگ زرینی برای دیار پرافتخار علویان دانست و  تأکید کرد:« اگر  جوانان امروز ما از موهبت درک شهید چمران ها و شهید کشوری ها محروم بودند، امروز با مشاهده ی تمثال مبارک شهید بلباسی ها و شهید عمادی ها قدم های خود را محکم تر از هر زمان در مقابله ی با استکبار جهانی و منافقین داخلی و خارجی بر می دارند و از حقیقت اسلام و قرآن دفاع خواهند کرد».
 متن کامل این پیام که به زبان عربی نیز ترجمه شده است بدین شرح می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا »
شهادت مظلومانه و عروج سرافرازانه ی سروقامتان عرصه ی غیرت و جوانمردی ، مدافعان جان برکف حریم با شکوه زینبی و سربازان مخلص و گمنام دیار پر افتخار علویان را به ساحت مقدس امام زمان ارواحنافداه و به محضر مبارک مقام معظم رهبری و مردم ولایتمدار و شهید پرور مازندران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
اگر چه این مصیبت دردناک، مازندران لاله خیز را سیه پوش و به عزا و ماتم شهادت بهترین فرزندانش نشاند، ولکن خون پاک این شهدای حسینی که سینه ی خود را سپر بلای عاشوراییان عصر نموده اند، برگ زرینی در تاریخ این سرزمین کهن بشمار می رود که  نماد و ریشه ای محکم برای نسل جوان امروز و فردا خواهند بود که اگر  جوانان امروز ما از موهبت درک شهید چمران ها و شهید کشوری ها محروم بودند، امروز با مشاهده ی تمثال مبارک شهید بلباسی ها و شهید عمادی ها و سایر شهدای مدافع حرم ،قدم های خود را محکم تر از هر زمان در مقابله ی با استکبار جهانی و منافقین داخلی و خارجی بر می دارند و از حقیقت اسلام و قرآن دفاع خواهند کرد.
فرزندان منفور معاویه در سرزمین های غربت زده ی سوریه به این سخن و پیام جوانان ما گوش فرا دهند:
« ایها السلفیین التکفیریین! یا شیعه ابوسفیان! یا احفاد اکله الاکباد! یا مفتخرین بجدکم یزید! اسمعونی جیدا! نحن ابناء فاطمه الزهرا! ﻧﺤﻦ ﺷﯿﻌﻪ ﻋﻠﯽ ﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ! ﻧﺤﻦ ﺍﺣﻔﺎﺩ ﺍﺳﺪ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﻟﻐﺎﻟﺐ! ﻧﺤﻦ ﺍﺣﻔﺎﺩ ﻏﺎﻟﺐ ﮐﻞ ﻏﺎﻟﺐ! ﻧﺤﻦ ﺍﺑﻨﺎ ﺍﻟﻤﻈﻬﺮ ﺍﻟﻌﺠﺎﺋﺐ… ! ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻟﮑﻠﻤﺘﯿﻦ ﻣﻦ ﻟﺴﺎن ﺳﯿﺪ اﻟﻘﺎﺋﺪ… !».
اگر تا به امروز  با تمام قوا برای نبرد با حرامیان شام و مزدوران غرب به دیار عمه سادات مراجعت ننموده ایم، تنها بخاطر آن بود که دستور جهاد از زعمای شیعه برای عموم صادر نشده است،وگر نه همه مردم ایران تشنه شهادت برای دفاع از ولایتند.
چشم های منتظر و گریان و قلب های پریشان جوانان این خطه ی ولایتمدار به لسان مبارک مقام شامخ ولایت فقیه است که اگر  اشاره ای کنند فرزندان شیر خدا از هر دیاری زائر کوی حضرت عقیله العرب خواهند شد و در زمانی کوتاه حرامیان غاصب حریم زینبی را به درکات جهنمی واصل خواهند کرد.
اینجانب در خاتمه ضمن تأثر و تألم فراوان از غم از دست دادن گل های برگزیده بوستان لاله خیز مازندران، به عنوان عضو کوچکی از جامعه ی علمی شیعه، شهادت غرور آفرین دوست و برادر عزیز و شفیقم شهید بلباسی و سایر فرزندان غیور و پهلوان خطه ی طبرستان که اجدادشان از دیر زمان در پذیرش ولایت اهل بیت علیهم السلام گوی سبقت را از دیگران ربوده بودند تسلیت عرض نموده و  علو درجات را برای آنان خواستار و صبر جزیل را برای خانواده ی داغدیده ی شان و شفای عاجل برای سایر مجروحان مدافع حرم از خدای متعال مسألت می نمایم.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
امیری سوادکوهی ـ قم المقدسه
دوم شعبان المعظم ۱۴۳۷ ه. ق

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16475

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.