تاریخ ارسال : ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیام رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۴- ۹۵

 

رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی پیام تهنیت خود را به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم و آغاز سال تحصیلی ۹۵-۹۴ خطاب به جامعه دانشگاهی کشور صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، عبدالرحیم نیکخواه آغاز مهرماه شورانگیز و شروع سال تحصیلی را نویدبخش پویایی توام با فضایی سرشار از حس آرامش دانست که زمینه­ساز توسعه علمی کشور خواهد بود. ایشان با اشاره به نیاز رو به رشد کشور به توسعه علمی خاطر نشان کرد این مهم، کلید توسعه همه جانبه و پایداری است که بستر پیشرفت­های چشمگیری را فراهم می­­سازد. وی تلاش دانشگاهیان را جهت گذر از مرزهای علم و دانش در سطح جهان بسیار مهم دانست و توانمند شدن دانشجویان در حوزه­های تخصصی و مرتبط با تحصیلاتشان و در نهایت خدمت به کشور را هدف غایی و اصلی از تحصیل علم و دانش برشمرد.

r44

دکتر نیکخواه با بیان اینکه نمایش علم محور بودن دین مبین اسلام باعث کسب افتخار برای ایران و ایرانی است، نسبت به تعمیق هویت ایرانی اسلامی تاکید کرد. وی همچنین به تلاش روزافزون جامعه دانشگاهی برای حضور بیشتر در عرصه­های فرهنگی و اجتماعی، به واسطه تعامل آنان با صاحبان اندیشه و دانش اشاره کرد. رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی حساسیت دانشجویان و دانشگاهیان را به عنوان قشر پیشرو جامعه، نسبت به مسائل سیاسی روز مهم قلمداد نمود و از آنان خواست آگاهی­های خود را در این خصوص افزایش دهند. همچنین ایشان با اشاره به انتخابات سال جاری و موقعیت حساس کنونی کشور در حوزه سیاست داخلی و خارجی، رصد این موضوعات را از سوی قشر فرهنگی جامعه مهم دانست.»

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1601

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.