تاریخ ارسال : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیام سیدعماد حسینی به استاندار جدید کردستان

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس هفتم، هشتم و  رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در پیامی به بهمن مرادنیا انتصاب وی را به عنوان استاندار جدید این استان، تبریک گفت.

به گزارش شلمچه نیوز، متن پیام سیدعماد حسینی نماینده مردم قروه و دهگلان در دوره های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

دوست عزیز و برادر گرامى
جناب آقاى بهمن مرادنیا
استاندار محترم کردستان

با سلام
حماسه آفرینی غرورانگیز مردم شریف ایران اسلامی در انتخابات شکوهمند ریاست جمهورى، نشانۀ بارزی مبنی بر تثبیت مردمسالاری دینی و حاکمیت ایرانیان بر سرنوشت خویش است؛ امر مبارکی که بر اساس نص صریح قانون اساسی، تدابیر مقام معظم رهبری و عزم و ارادۀ آحاد مردم با هدف بهبود سرنوشت خویش محقق شد.
ازجمله آثار ارزشمند حضور چشمگیر و آرای معنادار ملت شریف ایران، خصوصاً مردم عزیز استان کردستان، برای انتخاب دکتر حسن روحانی، به عنوان نماد جریان اعتدال و عقلانیت در روند توسعۀ ایران اسلامی، برداشتن گام‌هایی بلند به سوی بازتعریف و بهسازی اعتماد عمومی، رعایت حقوق شهروندى، رفع تبعیض قومى و مذهبى، تقویت عوامل مؤثر در تشکیل سرمایۀ اجتماعی، همسویی بیش ازپیش نگرشهای مردمی با اهداف حاکمیت در کنار بازآفرینی شور، امید و نشاط ملی و در یک کلام، دمیده شدن ندای «تدبیر و امید» به عنوان گفتمانی مقبول و برخاسته از اذهان قریب به اتفاق آحاد جامعه در کنار همدلی و همراهی بیش ازپیش اقلیتهای قومی و مذهبی که همگى دل در گرو نظام و آرمانهاى بلند انقلاب دارند، در جای جای ایران اسلامی به شمار می آید.
بدون تردید، ادارۀ بهتر امور، ساختن آیندۀ کردستان و قراردادن آن در مسیر توسعه و پیشرفت در بستر رفاه، آسایش، آرامش و نشاط هموطنان عزیز میسر خواهد شد که عزم جزم و صرف فعل خواستن ازسوی جنابعالی و سایر همکاران محترم و البته همراهی منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی، برای تحقق این مهم، ضرورتی گریزناپذیر است.
ضمن تبریک به مناسبت انتصاب جنابعالی، امید است حسن انتخاب شما به عنوان نمایندۀ عالی دولت تدبیر و امید در رأس امور اجرایی استان کردستان، قرین توجه به تمامی شاخصهای توسعۀ پایدار و سرآغازی مبارک در ارتقای سطح رفاه و رضایت زندگی روزانۀ مردم عزیز کردستان که به زعم رهبرى، در روند انقلاب امتحانهای بسیاری پس داده اند، باشد. تقاضاى دیگرم از مردم نجیب، صبور وفهیم کردستان این است که استاندار محترم را در راستاى نیل به توسعه و تعالى استان یارى فرمایند. ضمنا به پیوست مجلد ۴٠ صفحه اى از برنامه ارائه شده تحت عنوان “نواى اعتدال در استان فرهنگ و امید” که حاوى برنامه اى منسجم جهت ارتقاى شاخص هاى توسعه اى( اقتصادى، سیاسى، اجتماعى و فرهنگى) استان بوده و قبلا به مراجع ذیصلاح ارائه شده بود، ارسال مى گردد. باشد که مورد استفاده جنابعالى و همکارانتان قرار گیرد. در پایان از خداوند متعال برایتان در این راه پر مخاطره اما لذت بخش در جهت خدمتگزارى صادقانه و بى منت، توفیق و بردبارى مسئلت مى نمایم.
خادم همیشگى مردم کردستان
سید عماد حسینی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69671

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.