تاریخ ارسال : ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیام مدیرعامل آبفاشهری مازندران به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل آبفاشهری در پیامی به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار، گفت: خبرنگاران در راستای خیر و مصلحت جامعه گام بر می دارند.

modir

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران در پیام مهندس ذبیح الله ذاکری آمده است:

در دنیای کنونی که رقابت بر سر اطلاع رسانی دقیق و کامل است، خبرنگاران با کوششی تحسین برانگیز همواره پیشتازان عرصه خبر هستند وشبانه روز قلم را همچون عصاره جان نگاهبانی می کنند تا اخبار موثق را به مردم جامعه برسانند.

فعالان عرصه خبر واسطه هایی هستند بین مردم و مسوولان، واسطه هایی که بدون هیچ چشمداشتی منعکس کننده رویدادها، فعالیتها و اتفاقات رخ داده در اطراف می باشند تا از این طریق جوشش زندگی و فعالیت را به نمایش بگذارند.

ذوقواستعداد ، سرعت و حق طلبی،اصول اخلاقى حرفه خبرنگاری است و فعالان این عرصه در هر شرایطی بایدبه خیر و مصلحت جامعه گام بردارند به ویژه در سالی که مزین به نام ” اقتصادمقاومتی؛اقدام وعمل” است انتظار می رود خبر نگاران با سرلوحه قرار دادن این شعار، مدیریت مصرف آب را با قلم فرهیخته و تاثیرگذار خود در جامعه ترویج دهند تا در ایامی  که دمای هوا ، گرمای خود را بر سر شهر می گستراند ، مردم با خنکای آب، وجودشان را گوارا سازند.

بر خود لازم می دانم به واسطه همکاری تنگاتنگ اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و دستاوردهای شرکت آب  وفاضلاب شهری مازندران، فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار ،را تبریک گفته و امید دارم بااستعانت و توکل به خداوندمتعال درانجام رسالت آگاهی بخشی شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22177

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.