تاریخ ارسال : ۰۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیام پدر شهید مدافع حرم مازندرانی به آمریکا و اسراییل

پدر شهید سید رضا طاهر با اشاره به اینکه تا عشق شهادت در جوانات ایران است آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، گفت: اگر ولایت فقیه حکم دهد همه خانواده‌ام را در راه اسلام فدا می‌کنم.

به گزارش  صدای مازندران  سید کاظم طاهر پدر شهید سید رضا طاهر که جهت بازدید از غرفه شهدای مدافع حرم شهید سید رضا طاهر و شهید رجایی فر در نمایشگاه قرآنی صحیفه سبز در مصلی بابل حضور یافته بود، به خبرنگار فارس اظهار کرد: نمایشگاه قرآنی صحیفه سبز از کیفیت بسیار عالی برخوردار است و از این  رسانه از مسوولان برگزاری نمایشگاه که به یاد شهدای مدافع حرم بودند و غرفه‌ای را به نام این شهدا اختصاص دادند تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این نمایشگاه‌ها نقش موثری در بیداری اسلامی جوانان دارد، افزود: انتظار داریم مسوولان با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی شرایطی فراهم کنند تا جوانان به جای روی آوردن به برنامه‌های مبتذل غربی به آثار علمی و مذهبی توجه کنند.

پدرشهید طاهر به بیان ویژه گی‌های شهید پرداخت و تصریح کرد: شهید سید رضا عاشق اهل بیت و ولایت بود، زمانی که سوریه رفت ما خبر نداشتیم، از تماسی که گرفت فهمیدم در سوریه است وقتی بهش گفتم سوریه هستی داشت منکر می‌شد اما وقتی فهمیدیم گفت، بهشت اینجاست، من در بهشت هستم.

سید طاهر در پاسخ به این سوال، آیا بعد از شهادت سید رضا لحظه‌ای احساس کردید باید مانع رفتن وی به سوریه می‌شدید، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان، وقتی آرزو می‌کنیم ای کاش در کربلا بودیم و به امام حسین (ع) کمک می‌کردیم نباید در حد شعار باشه بلکه در عمل هم باید ثابت کنیم.

وی یادآور شد: خدا را شاکر هستم که این شهید در راه دفاع از اهل بیت(ع) را از ما پذیرفت و به خاطر این افتخار خدا را شکر می‌کنم.

پدر شهید طاهر خطاب به مردم و جوانان ایران ادامه داد: تنها خواسته من از مردم و مسوولان پیروی از ولایت فقیه و گوش دادن به فرامین رهبری است و مطمئن باشند تا زمانیکه گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند هیچ دشمنی به خودش اجازه نمی‌دهد به حریم جمهوری اسلامی تجاوز کند.

وی اضافه کرد: اگر امروز مسوولان و مردم به فرامین رهبری گوش ندهند همان بلایی که امروز بر سر کشورهای دیگر نازل شده است بر کشور ما هم نازل می‌شود .

پدرشهید طاهر یادآور شد: تا زمانی که عشق شهادت در رگ‌های جوانان ایران جاری است آمریکا و اسرائیل بدانند با شهادت فرزندانمان نه تنها از اهداف مان که همان پیروی از ولایت فقیه و دفاع از حرمین اهل بیت(ع) دست بر نمی‌داریم بلکه به آمریکا و سرمداران غرب می‌گوییم هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید.

پدرشهید طاهر خطاب به مسوولان تصریح کرد: قدر ملت ایران را بدانید، مردمان خوبی داریم قدرشناس خون شهدا هستند و از فرامین رهبری اطاعت می‌کنند.

وی افزود: پیام ما خانواده شهدا به مسوولان این است مبادا در دوران خدمت دچار لغزش شوید، مبادا زرق و برق دنیا سبب شود که دل رهبری را به درد آورید چرا که شهدا عاشق ولایت و رهبری بودند و با لبیک بر امام زمان (ع) خود در دفاع از حرمین شرفین در سوریه و عراق حضور یافتند.

وی همچنین در مورد حقوق‌های نجومی برخی از مدیران اظهار کرد: کسی که حقش نباشد و از اموال بیت المال استفاده کند مطمئن باشد این پول هیچ وقت خرج خود و خانواده‌اش نخواهد شد.

پدرشهید طاهر گفت: زندگی آنقدر ماندگار نیست که به خاطرش به اموال بیت المال دست درازی کنیم چرا که این اموال صاحب دارد و صاحب این اموال مقام معظم رهبری و مردم هستند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27769

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.