تاریخ ارسال : ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیروزی ذوب آهن در مشهد

به گزارش شلمچه نیوز، تک گل ذوبی ها را مسعود حسن زاده به ثمر رساند و ذوب با این برد موقتا با ۲۶ امتیاز در رده دوم ایستاد.

هفته چهاردهم لیگ برتر، دوره پانزدهم، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد، ساعت ۱۴:۳۰
داور: داور وسط: علی صفایی، کمک داوران: بابک عباس قلی‌زاده، هادی طوسی

سیاه جامگان:
محمدحسن عین‌افشار، سیدمیثم حسینی، سعید مهدی‌پور، رضا شربتی، امیرحسین صدقی، سالار افراسیابی، علیرضا نقی‌زاده(محسن دلیر-۸۲)، احمد امیرکامدار، سیدپیمان میری(سعید واسعی- ۸۴)، امید سینگ (حسین زامهران- ۵۵) ، رضا عنایتی
سرمربی:فرهاد کاظمی

ذوب آهن:
رشید مظاهری، ولید اسماعیل، هادی محمدی، اکبر صادقی، مسعود حسن‌زاده ( دانیال اسماعیلی فر –  ۷۵)، قاسم حدادی‌فر، مرتضی تبریزی، احسان پهلوان( صائب محبی-۸۸)، علی حمام، حجت حق‌وردی، مهدی رجب‌زاده(مهدی مهدی پور-۸۶)
سرمربی: یحیی گل محمدی

اخطار:

محمد رشید مظاهری(۷۱) از ذوب آهن
محسن دلیر(۹۳) از سیاه جامگان

شرح گل:

۱-۰(ذوب آهن): مسعود حسن زاده مهاجم گل زن ذوبی ها باز هم مثل بازی قبل پیش از سوت پایان نیمه موفق به گل زنی شد، ارسال احسان پهلوان از سمت چپ و ضربه سر اول توسط علی همام و ضربه سر نهایی حسن زاده منجر به گل اول بازی شد.

بهترین بازیکن:

رشید مظاهری دروزاه بان ذوب در نیمه دوم موقعیتهای زیادی را از حریف گرفت و باعث شد تا این تیم با کسب هر سه امتیاز این بازی به رده سوم جدول بازگردد.

اتفاق ویژه:

 در حالی که از ابتدای بازی بازیکنان و مربیان ذوب نسبت به داور اعتراض داشتند، صفایی داور بازی  مجتبی حسینی مربی ذوب آهن از روی نیمکت اخراج کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۲: مهدی رجب زاده پشت ضربه خطایی که در پشت محوطه جزیمه بوجود آمده بد ایستاد و ضربه او بعد از برخورد با نقی زاده به اوت رفت.
دقیقه ۲۳: کرنر ذوبی آهنی ها توسط عنایتی برگگشت داده شد که توپ در محوطه جریمه به حسن زاده رسید و او با یک چرخش به سمت دروزاه شوت زد که ضربه او به اوت رفت.
دقیقه ۳۷: خطایی که روی عنایتی در جناح راست محوطه جریمه باعث شد که یک خطا برای سیاه جامگان به دست بیاید. میثم حسینی این ضربه را زد که رشید مظاهری دروازه بان ذوب  آن را گرفت.
دقیقه ۴۹: حمله سیاه جاگان شربتی زا صاحب موقعیت کرد که ضربه سر او توسط مظاهری به اوت رفت.
دقیقه ۵۶: حسین زامهران  تازه وارد در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که شوت او توسط رشید مظاهری به کرنر رفت.
دقیقه ۶۱: میری پشت ضربه خطا که چسبیده به خط طولی زمین از جناح چپ گرفته شده بود توسط میری یک راست به سمت  دروازه زده شد که ضربه مدافعان ذوب توپ را از محوطه جریمه دور کرد.
دقیقه۶۷: خطای چسبیده به محوطه جریمه به نفع سیاه جامگان گرفته شد  که کامدار پشت این خطا ایستاد و یک ضربه میتقسم کات دار به سمت دروزاه ذوب زد که مظاهری توپ را مشت کرد و به کرنر فرستاد.
دقیقه ۷۰: روی پاس خوب امیرحسین صدقی، علیرضا نقی‌زاده در موقعیت گل قرار گرفت و بدون توجه به عنایتی و زامهران خودش ضربه زد که از کنار دروازه بیرون رفت.
دقیقه ۸۵ خروج ناموفق مظاهری توپ را مقابل پای سعید واسعی تازه وارد انداخت و پاس او را عنایتی در مقابل دروازه‌ی خالی، نتوانست وارد دروازه کند.

حاشیه:

*دقیقه ۲۸ بازی اعتراض مجتبی حسینی مربی ذوب آهن باعث شد که داور او را اخراج کند.
*در دقیقه ۳۴ بعد از خطای حدادی‌فر روی عنایتی باعث شد درگیری لفظی و فیزیکی شدید قاسم حدادی‌فر و رضا عنایتی باعث توقف بازی شد. نهایتا رجب زاده واسطه شد تا این درگیری لفظی تمام شود.
* مهدی رجب زاده با صورتی تراشیده ظاهری کاملاً متفاوت با هفته‌های گذشته خود داشت.
* کاوه رضایی برای دومین بازی پیاپی به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار نگرفته بود اما مسعود حسن زاده به خوبی جای او را پر کرده بود.
* در اواسط نیمه اول مجتبی حسینی، کمک مربی ذوب آهن توسط صفایی، داور مسابقه اخراج شد.
* جر و بحث نسبتاً شدید رضا عنایتی با قاسم حدادی‌فر که با وساطت رجب زاده خاتمه یافت نکته عجیب بازی بود.
* یحیی گل محمدی نسبت به چند تصمیم صفایی، داور مسابقه معترض بود.
* تصاویر تلویزیونی در مقاطع مختلف بازی قطع می‌شد.

 

ورزش۳


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7283

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.