تاریخ ارسال : ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیروزی قاطعانه «شیاطین سرخ» مقابل ایرلند

مردان ویلموتس بیدار شدند و قربانی این احیای دیرهنگام، ایرلند جنوبی بود، بلژیک ۳ بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش شلمچه نیوز، ملی فوتبال بلژیک موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر برابر ایرلند جنوبی به پیروزی برسد. گل‌های بلژیک را لوکاکو ۴۸ و ۷۰ و ویتسل ۶۱ به ثمر رساندند.

دو تیم ملی فوتبال ایرلند جنوبی و بلژیک در آخرین روز از دور دوم مرحله گروهی به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی به قضاوت چاکر، از ترکیه کلید خورد. استادیوم بوردو پذیرای این دو تیم بود و بلژیک به پیروزی در این بازی نیاز جدی داشت.

در ترکیب بلژیک کورتوا، آلدرویرلد، ورمالن، ورتونگن، ویتسل،‌دبروین، لوکاکو، هازارد، کاراسکو، مونیر و دمبله صف آرایی کردند.

در تیم جمهوری ایرلند نیز راندولف،‌ کولمن، کلارک، اوشی، ولان، مک‌کارتی، لانگ، هندریک، وارد، برادی و هولاهان به میدان آمدند.

می‌توان گفت در بیشتر دقایق نیمه اول، بلژیک تیم مسلط بر بازی بود و البته این طبیعی به نظر می‌رسید، بلژیک که پیش از یورو ۲۰۱۶ یک پدیده و گاهی یک مدعی جدی حضور در جمع بزرگان بود، اکنون باید به پیروزی می رسید تا خیالش برای حضور در مرحله حذفی راحت شود.

در نیمه نخست جف هندریک از ایرلند در دقیهق ۴۲ کارت زرد از داور دریافت کرد.

در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل در نیمه اول رضایت دادند تا تکلیف پیروز این میدان در نیمه مربیان مشخص شود.

نیمه دوم با درخشش بلژیک کلید خورد، لوکاکو روی کار گروهی زیبای تیمش صاحب توپ شد و دروازه ایرلند را در دقیقه ۴۸ باز کرد. تنها ۳ دقیقه بعد ورمالن به خاطر خطای شدیدش، اخطار گرفت.

بلژیک بعد از این گل عقب نشین نکرد و بیش از پیش روی دروازه جمهوری ایرلند فشار آورد. این حملات تشدید شده، باز هم نتیجه داد و این بار آکسل ویتسل در دقیقه ۶۱ موفق به ثبت گل برای بلژیک شد.

سرمربی بلژیک، مارتنز را به جای کاراسکو وارد میدان کرد تا میانه میدان را بیشتر از قبل تحت کنترل بگیرد و البته تیمش کمی تدافعی شود.

ایرلند جنوبی توان حمله به سمت دروازه بلژیک را نداشت و مشخص بود که به همین شکست دو بر صفر هم راضی هستند و دوست ندارند بیش از این گل بخورند.

در آن سوی میدان اما بلژیک باز هم عطش گلزنی داشت و هازارد مثل همیشه یکی از مهره‌های کلیدی این تیم بود که البته چند فرصت مسلم گلزنی را از دست داد.

لوکاکو جور هازارد را کشید و اجازه نداد تلاش بلژیک برای گل سوم بی نتیجه بماند، او در دقیقه ۷۰ گل سوم بلژیک را نیز به ثمر رساند تا خیال هواداران این تیم با فوبال زیبایش برای حضور در مرحله بعدی راحت باشد.

سرمربی دلخور و عصبان ایرلند شمالی، مک‌گیدی را به جای هولاهان وارد میدان کرد اما بعید به نظر می رسید این یک تعویض تاکتیکی و امیدوارانه باشد.

بلژیک در نهایت به نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و ایرلند جنوبی به شکستی تلخ تن داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19010

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.