تاریخ ارسال : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیشرفت های پزشکی ایران مانع از اعزام مریض ها به خارج می گردد

وی با اشاره به اینکه افرادی وارد رشته پزشکی می گردند که از ضریب هوشی بالایی برخوردارند، دنبال کرد : در این رشته پزشکان دشوارترین دوره ها و امتحانات را از نظر تحصیلی گذرانده تا بتوانند به مردم خدمت رسانی کنند، در نتیجه چنین رشته ای احتیاج به نظارت مستمر و پایش دارد که قسمتی از آن بر عهده نظام پزشکی هست .

ریاست کل سازمان نظام پزشکی ایران، تصریح نمود: بکارگیری پزشکان در قالب خدمات اجباری بدون برطرف نیازهای مالی و معنوی آنان و علاوه بر این عدم پرداخت حقوق و دستمزد قانونی من جمله عاملان موثر بر دلسردی و شاید کوچ آنان به خارج از کشور باشد. 

 فاضل دنبال کرد: پزشکی در ایران پیشرفت های چشمگیری داشته و به جایی دست یافته ایم که دیگر لازم نیست مریض ها برای دریافت خدمات درمانی خود به خارج از کشور بروند. در نتیجه لازم هست وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی و سایر دستگاه های مربوط با تندرستی تمام کوشش خود را برای برطرف مشکلات حوزه تندرستی، پزشکان و مریض ها به کار گیرند.

وی اضافه کرد: جامعه پزشکی تمام کوشش خود را برای خدمت رسانی به مردم انجام می دهد و ما هم در سازمان نظام پزشکی باید با سرعت و کوشش بیشتری در عرضه خدمات به پزشکان و مراجعان انجام وظیفه کنیم و اگر هم انجام بعضی از کارها برای مراجعه کنندگان امکان ندارد باید با رضایت و خشنودی از این سازمان خارج گردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94830

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.