تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیشرفت ۳۰ درصدی طرح توسعه اورژانس بیمارستان روحانی بابل


به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره)بابل، مسئول فنی و مهندسی این بیمارستان با اشاره به اینکه طرح توسعه اورژانس در شهریور سال جاری آغاز شد اظهار داشت : همکاران فنی در دو شیفت کاری تمام تلاش خود را انجام می دهند تا این پروژه با یاری خداوند در دهه فجر سال جاری افتتاح گردد و مردم عزیز بتوانند  از امکانات آن بهرمند گردند.

۷۵

وی اضافه کرد: پس از اتمام این طرح تخت های اورژانس از ۳۹ تخت به ۶۰ تخت افزایش می یابد.
مدیر اداره عمومی همچنین تعداد مراجعان بیماران به واحد اورژانس در ۷ ماهه نخست سال جاری را حدود ۴۵ هزار نفر عنوان عنوان کرد و گفت : این حجم مراجعه به صورت متوسط ، ۹۵  درصد اشغال تخت اورژانس را شامل شده است.
این مسئول این نوید را به همشهریان و هم استانی های عزیز داده است که با افتتاح ۳۰۰ متر مربع به واحد اورژانس و اضافه شدن ۲۱ تخت، بتوانیم خدمات مناسب تری به مراجعین عزیز ارائه نماییم.
مهندس هرسینی افزود: با طرح توسعه اورژانس علاوه بر اضافه شدن تخت ها ، اتاق پزشک ، اتاق پزشک اسکرین ، اتاق پزشک مقیم ، اتاق احیاء ، خوابگاه استراحت پرسنل آقا و خانم نیز در فضای جدید تعبیه خواهد شد.
وی افزود: یکی از امتیازات ویژه این مرکز مجهز بودن به باند هلی کوپتر می باشد که در ضلع جنوبی به ابعاد ۳۵ در ۳۵ متر و صفحه زمینی باند نیز دارای ضخامت ۳۰۰ میلیمتر با بتن مسلح است.
مسئول فنی و مهندسی بیمارستان روحانی همچنین وجود اورژانس ویژه قلب را از دیگر مزیت های اورژانس این مرکز برشمرد و گفت : اورژانس قلب در فضای فیزیکی مجزا  در واحد اورژانس جهت خدمات رسانی به بیماران حاد قلبی ایجاد شده است.
مهندس هرسینی در پایان از زحمتهای بی دریغ آقای دکتر ربیعی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت گسترش اورژانس تشکر و قدردانی کردند.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29715

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.