تاریخ ارسال : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۷:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیشنهاد تشکیل کمیسیون مخصوص برای ارزیابی فیلترینگ تلگرام از سوی یوسف نژاد

علی اصغر یوسف نژاد در اظهار کرد وگو با ایسنا با اشاره به طرح مبحث فیلترینگ تلگرام و ایجاد تنگنا هایی در این زمینه، اظهار کرد: متاسفانه مجلس در این زمینه حالت انفعالی و تصویر العملی دارد در حالیکه حق مردم باید از طریق مجلس اعمال گردد و نمایندگان باید زیادتر نسبت به این قضایا حساسیت نمایش دهند.

وی اضافه کرد: مجلس باید در این زمینه جلودار و پیشاهنگ باشد. دستگاه های تخصصی نظرات خود را از حیث امنیتی، فنی و اجتماعی عرضه می کنند اما تلفیق اینها در مجلس قابل انجام هست و باید تیم یا حتی کمیسیون مخصوصی در این زمینه تشکیل گردد که ماموریت آن ارزیابی فیلترینگ، ایجاد تنگنا و علاوه بر این نحوه فعالیت پیام رسان های داخلی باشد.

نماینده مردم ساری در مجلس اضافه کرد: در حال حاضر موضع گیری ها در بدنه دولت در این زمینه متمایز هست. طبعا این مبحث باید از جوانب متفاوت ارزیابی گردد و مجلس هم به صورت جدی وارد ارزیابی مبحث گردد.

یوسف نژاد دنبال کرد: فراکسیون امید هم با تشکیل کارگروهی ذیربط، وظیفه و تکلیف خود را در این زمینه انجام می دهد تا تبعات این امر را از حیث سیاسی، اقتصادی و امنیتی ارزیابی کنیم و پاسخ اقناعی برای جامعه دارا باشیم.

وی در انتهاء اظهار کرد که اظهارنظرهای متفاوت از بدنه دولت و مجلس نشان می دهد هنوز تصمیم اقناعی در این زمینه اتخاذ نشده هست.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95321

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.