تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیشنهاد حذف کنکور چند ماه آینده در مجلس / گردش پولی کنکور به سازمان سنجش رابطه ای ندارد

 پیشنهاد حذف کنکور چند ماه آینده در مجلس / گردش پولی کنکور به سازمان سنجش رابطه ای نداردبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش شلمچه نیوز به نقل از افزایش سرقت‌های علمی در دانشگاه‌ها ، ارتقای رده دانشگاه آزاد اسلامی به ۱۲۸ جهان در پایگاه ESI ، پیشنهاد حذف کنکور چند ماه آینده در مجلس و گردش پولی کنکور به سازمان سنجش رابطه ای ندارد از ارزشمند ترین خبر ها وزارت علوم در هفته گذشته هست.

افزایش سرقت‌های علمی در دانشگاه‌ها

  افزایش سرقت‌های علمی در دانشگاه‌ها  مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه عنوان کرد: بحث اخلاق در دانشگاه زیاد مورد ارزش هست و امروزه پرداختن به اخلاق بعنوان یک ماموریت تصویب شده هست.

وی دنبال کرد: به دیدگاه ما دانشگاه اخلاق مدار توان دارد نظرات را به سمت دانشگاه جلب کند، متاسفانه ما در بحث اخلاق دانشگاهی خیلی ضعیف هستیم؛ در این سالها قادر نبوده ایم در بحث اخلاق کار تئوریک انجام دهیم.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران اضافه کرد: یکی از اغراض این سمینار این هست که بتوانیم مراجعی تولید کنیم تا بتوانیم عکس درستی را از اخلاق در دانشگاه دارا باشیم.

 

 سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای منصوب شد

 منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، روز ‌شنبه در حکمی ابراهیم صالحی عمران را بعنوان “سرپرست دانشگاه فنی و شغل ای”

 ارتقای رده دانشگاه آزاد اسلامی به ۱۲۸ جهان در پایگاه ESI

 ارتقای رده دانشگاه آزاد اسلامی به ۱۲۸ جهان در پایگاه ESI فرهاد رهبر ریاست دانشگاه آزاد عنوان کرد : تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی در پایگاه Clarivate Analytics (Web of Science) از مرز ۶۰هزار مقاله گذشت؛ این دانشگاه در شرایط فعلی دارای ۶۰هزار و ۵۱۱ مقاله ثبت‌شده در این پایگاه هست.

 امکان ثبت‌نام برای تمامی دانشگاهیان سراسر کشور در عزیمت عتبات

 امکان ثبت‌نام برای تمامی دانشگاهیان سراسر کشور در عزیمت عتبات محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان عنوان کرد: ثبت‌نام از دانشگاهیان تقاضاکننده اعزام به عتبات عالیات در هجدهمین مرحله از۲۵آذرماه در سایت لبیک شروع می گردد.

وی دنبال کرد:ثبت اسم در ۵ گروه دانشگاهیان سراسر کشور دربردارنده اساتید، دانشجوهای متاهل، دانشجوهای دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها انجام خواهد گردید .

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اضافه کرد: تمام دانشگاهیان کشور اعم از دانشجوهای دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم؛،دانشگاه آزاد اسلامی وزارت بهداشت، علمی –کاربردی،غیرانتفاعی و پیام نور توان دارند در عتبات دانشگاهیان ثبت اسم کنند و شرط کلیدی اشتغال به تحصیل در ترم جاری خواهد بود

دانشگاه لازم هست مروج اخلاق در جامعه باشد

دانشگاه لازم هست مروج اخلاق در جامعه باشد غلامرضا غفاری معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم عنوان کرد: امروزه بحث اخلاق در دانشگاه ها بحث ارزشمندی هست، نه صرفا در ایران لکن در بیرون از کشور نیز سال‌هاست که بر بحث اخلاق در دانشگاه ها کار می گردد.

وی دنبال کرد: همه ما می‌دانیم که اخلاق  ریشه در دانشگاه دارد، دانشگاه‌ها نباید منحصرا ثروت مادی دارا باشند لکن لازم هست در مسائل اخلاقی هم سرآمد باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم اهتمام کرد: دانشگاه از یکسو مروج علم هست و از سویی هم لازم هست مروج اخلاق باشد چرا که این امر در جامعه ارزشمند تعبیر می‌شود. 

 پیشنهاد حذف کنکور چند ماه آینده در مجلس

گردش پولی کنکور به سازمان سنجش رابطه ای ندارد


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79058

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.