تاریخ ارسال : ۰۳ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیشنهاد شهرداری تهران برای افزایش نرخ بنزین به ۱۶۵۰ تومان + جزئیات

اصغر سلیمی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اظهار اینکه آقای مکارم  معاونت اقتصادی و توسعه شهرداری تهران در جلسه موخر کمیسیون متبوعش حاضر بود، اظهار داشت: در این جلسه معاونت شهرداری اظهار کرد که برپایه نظر سنجی‌ها محیط زیست، هوای آلوده تهران، ترافیک و بافت کهنه تهران من جمله دغدغه‌های مردم تهران هست.

بیشتر بخوانیدبرنامه‌ای برای حل آلودگی هوا در کشور وجود ندارد

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس، دنبال کرد: معاون اقتصادی شهرداری تهران اظهار کرد که ۲۱ درصد درآمد شهرداری پیوسته و ۷۹ درصد ناپایدار هست.

سلیمی اضافه کرد: مکارم در این جلسه عنوان نمود که به سبب ساخت‌وسازهای انبوه  طرح تفصیلی تهران تکمیل شده و در حدود ۵۰۰ هزار واحد مسکونی نیز در تهران تهی هست.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس، با اظهار اینکه در این جلسه با حضور معاونت اقتصادی و توسعه شهرداری تهران در مورد آلودگی هوای تهران نیز بحث و تبادل نظر گردید، اهتمام کرد: یکی از پیشنهادات مدیران شهرداری این  بود که در شهری مثل تهران و سایر کلان شهر‌ها ۱۵۰ تومان به نرخ پایانی بنزین اضافه  گردد به صورت مثال اگر نرخ پایانی بنزین ۱۵۰۰ تومان مصوب گردید، ۱۵۰ تومان نیز به آن اضافه گردد تا این میزان را هم برای کاهش آلودگی هوا در کلان‌شهرها و هم به درآمد پایدارشهرداری‌ها تخصیص یابد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80230

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.