تاریخ ارسال : ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیشنهاد ۷ میلیارد تومانی طارمی

اگرچه در باشگاه پرسپولیس مسوولان این تیم سفر مهدی طارمی به ترکیه را تفریحی می دانند و می گویند که این بازیکن به ایران بازخواهد گشت تا تمرینات خود را با پرسپولیس ادامه دهد، اما منابع خبری ترک در ساعات گذشته اقدام به انتشار اخبار جدیدی کرده اند.

 ورزش سه: وب سایت ترکیه ای ریزه اسپورلر که دومین سایت معتبر مربوط به این باشگاه ترکی به شمار می رود با انتشار گزارشی از حضور احتمالی مهدی طارمی در این باشگاه خبر داده است. در گزارشی که این سایت از خریدهای جدید ریزه اسپور منتشر کرده از لزوم حضور ۴ مهره تهاجمی خبر داده و همچنین از علاقه حکمت کارامان سرمربی ریزه اسپور به این بازیکن خبر داده است.
بنابر گزارش این سایت مهدی طارمی مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که با قیمتی بالغ بر یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار به این تیم ترک پیشنهاد شده است، در حال مذاکره برای عقد قرارداد است. به نوشته نویسنده این سایت باشگاه ترکی به دنبال شکستن قیمت و کاهش مبلغ مورد نظر طارمی است تا با او قرارداد ببندد.
این باشگاه ترک در شرایطی نیست که بتواند ۵ میلیون لیر برای چنین انتقالی هزینه کند. جالب اینکه این تیم سبز و آبی پوش در سال ۲۰۱۲ مصطفی دنیزلی را به عنوان سرمربی بالای سر خود داشته و در فصل گذشته ترکیه به مقام سیزدهم رسیده است. از ایران حامد کاویانپور، رضا شاهرودی،محمد خاکپور، سهراب بختیاری زاده و مهدی مومنی سابقه حضور در لیگ ترکیه را دارند.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19573

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.