تاریخ ارسال : ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیش‌بینی بارش برف در تهران

معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: به دنبال اعلام بارش برف و باران در استان‌های مازندران، اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی، تهران، البرز، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی و جنوبی، نیروهای امداد و نجات در آماده باش کامل هستند.

به گزارش شلمچه نیوز، معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: به دنبال اعلام بارش برف و باران در استان‌های مازندران، اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی، تهران، البرز، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی و جنوبی، نیروهای امداد و نجات در آماده باش کامل هستند.

به گزارش «نسیم»، حسین درویشی گفت: به دنبال اعلام بارش برف و باران در استان‌های مازندران، اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی، تهران، البرز، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی و جنوبی، نیروهای امداد و نجات در این استان ها در آماده باش کامل هستند.
وی افزود: به علاوه با توجه به وقوع برف ۳۰ سانتی‌متری در محور اسالم به خلخال پایگاه های جمعیت هلال‌احمر در این دو محور در حال آماده‌ باش هستند.
درویشی همچنین با اشاره به رهاسازی خودروهای در راه مانده در استان های برف‌گیر، اظهار کرد: بر این اساس ۲ در راه‌ مانده در محور تبریز به بستان‌ آباد، امداد رسانی و خدمات لازم را دریافت کردند

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4686

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.