تاریخ ارسال : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیمانکار سانحه آتش سوزی مجموعه نفتی گچساران احضار گردید / صادر کردن قرار کارشناسی در حوادث کار

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی ریاست کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با اشاره به احضار پیمانکار سانحه مجموعه نفتی ۱۶۷ چمشیر گچساران از صادر کردن قرار کارشناسی در رشته حوادث کار و آتش سوزی برای تعیین تقصیر و ارزیابی امنیت کار اطلاع داد.

این مقام قضایی در ادامه اضافه کرد: امروز دو گروه کارشناس رسمی دادگستری در رشته‌های نفت، گاز، حوادث، آتش سوزی و ارتباطات کارگر و کارفرمایی جهت این امر به محل سانحه اعزام می‌شوند.

ریاست کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح نمود: کارشناسان علاوه بر این جهت تسریع در روند درمانی به بیمارستان شهید رجایی گچساران اعزام و با ریاست بیمارستان نحوه معالجه دو مصدوم این سانحه را ارزیابی می‌کنند.

طبق این گزارش، حدود ظهر روز گذشته در مجموعه ۱۶۷ شرکت نفت گچساران در منطقه آب شیرین آتش‌سوزی در خلال انجام جوشکاری رخ داد که منتج به سوختگی دو کارگر شرکت پیمانکاری گردید.

دو نفر از نیرو‌های پیمانکار دچار آتش‌سوزی ۶۵ و ۱۵ درصد شده‌اند که با حضور به موقع نیرو‌های عملیاتی در مجموعه ضمن مهار آتش، سانحه دیدگان نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به بیمارستان اعزام گردیدند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=96277

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.