تاریخ ارسال : ۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیچیده تر شدن فتنه های دشمن بر بصیرت سیاسی جامعه افزوده هست

  به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، صفر علی اسماعیلی، یکشنبه شب در نشست اصحاب رسانه خراسان جنوبی بمناسبت سالروز ایجاد بسیج رسانه اظهار کرد: از اوائل برتری انقلاب اسلامی تاحالا در چند فاز اتفاق هایی را شاهد بودیم که اسمش را میتوان فتنه گذاشت.

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: اتفاق هایی که در سال های ۷۸، ۸۸ و در چند هفته گذشته رخ داد، فتنه هایی بودند که دشمن برای از بین بردن نظام اسلامی طراحی نمود.

اسماعیلی گفته بود: هر چند با گذشت زمان فتنه ها پیچیده تر می گردد، بصیرت، فتنه شناسی و دشمن شناسی مردم کشور ما هم افزون تر می گردد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: در فتنه موخر نیز تعدادی از اعتراضات به حق مردم سوء استفاده نمود به هر آنچه که در نزد مردم مقدس هست من جمله مسجد، حسینیه، پایگاه انتظامی و پرچم توهین نمودند.

اسماعیلی اظهارکرد: استکبار و معاندین نیز از رسانه و شبکه های مجازی اینترنتی برای توسیع این اغتشاشات استفاده کردند.

جانشین سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی دنبال کرد: در عرصه مطبوعات و اطلاع رسانی باید به این نکته توجه نماییم که زمان اتحاد و همدلی هست و باید مواظب باشیم که چه طور نقد خود را نسبت به کارکرد دولت منعکس می کنیم.

اسماعیلی اضافه کرد: خبرنگار بسیجی در آنالیز مسائل باید همه جانبه و عمیق بنگرد و کید ها و ترفندهای دشمن را برای مردم جامعه خود تصریح کند.

وی اظهار کرد: علاوه بر این رسانه ها باید مطالبه گری به روش درست را پی گیری کرده و شرایطی را مهیا کنند که  مسئولین نسبت به مشکلات مردم پاسخگو باشند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: مردم مشکلاتی چون بیکاری کارگران کارخانه های ورشکسته و ورشکستگی مؤسسات مالی و اعتباری دارند که مسئولین باید به سرعت به آن رسیدگی کنند.

اسماعیلی دنبال کرد: رسانه ها نقش امنیت را نیز برای مردم تصریح کرده و بر بصیرت سیاسی آنها در حوزه دشمن شناسی بیفزایند.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی همچنین در این گردهمایی، اظهار کرد: در جنگ نظام استکبار با نظام اسلامی خاک ریز اول رسانه هست که باید تقویت گردد.

سجاد رضایی، اظهارکرد: در اغتشاشات موخر بستر ناآرامی ها در فضای سایبری و رسانه های اینترنتی تشکیل شد که این مساله ارزش کار رسانه را نشان می دهد.

ریاست بسیج رسانه خراسان جنوبی گفته بود: فعالیت خبری یک کار ظریف، هنرمندانه و عالمانه هست که باید با تخصص همراه گردد.

رضایی یادآور گردید: ظرافت کار خبری از آن جهت هست که خبرنگار و فعال رسانه ای باید مطالبات مردمی را به شکلی پی گیری کند که سیاه نمایی صورت نگرفته و از جانب دیگر این مشکلات و مطالبات نیز حل گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83347

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.