تاریخ ارسال : ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیگیری استخدام‌های غیرقانونی در ادارات کردستان

سید مهدی فرشادان رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس در گفت‌وگوی کوتاهی با خبرنگار تسنیم در سنندج در پاسخ به سئوالی که تاکنون چه نظارتی بر نحوه جذب برخی افراد خاص که بدون هیچ آزمونی در ادارت استان کردستان استخدام شده‌اند انجام داده‌اید، اظهار داشت: همچنین مواردی در استان کردستان نداریم!! و اگر شما به عنوان اصحاب رسانه کسانی را می‌شناسید که با این شیوه جذب شده‌اند را به ما معرفی کنید و بنده هم پیگیری می‌کنم.

گفتنی است؛ پیش از این سیداحسن علوی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در ششم خردادماه امسال در بازدید از دفتر ‌تسنیم کردستان اظهار داشت: [بابت استخدام‌های غیرقانونی کردستان در صحن مجلس به دولت تذکر می‌دهم و باید مشخص شود در چه اداراتی چه کسانی جذب شده‌اند و مسئولان غیربومی که خویشان خود را استخدام کرده‌اند باید پاسخگو باشند].

خبرگزاری تسنیم کردستان به عنوان یک خبرگزاری مردمی و مورد وثوق مردم این دیار در کنار انعکاس واقعیت‌ها، بنا بر وظیفه ذاتی یک رسانه که طرح مطالبات مردم و شفاف‌سازی درباره موضوعات مختلف است این موضوع را در محدوده اختیارات قانونی یک رسانه، دنبال خواهد کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56239

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.