تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۰:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

پیگیری برای اجرای طرح توسعه بیمارستان «کوثر» بروجرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، عباس گودرزی ظهر پنج شنبه در حاشیه شورای اداری شهرستان در جمع خبرنگاران گفت: بیمارستان «کوثر» بروجرد قرار هست بیشتر از ۱۵۰ هزار نفر در بروجرد را تحت پوشش قرار دهد و از شهرهای اطراف هم مراجعه می کنند و تا حدودی که این کلینیک شایسته شهرستان نبود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح توسعه شش بیمارستان در سطح کشور در دستور کار هست که نخستین آنان با توجه به تعهدی که ریاست سازمان تأمین اجتماعی داشته اند در بروجرد عملیاتی شده هست.

گودرزی در ارتباط بازمان اتمام اجرایی شدن طرح توسعه بیمارستان «کوثر» بروجرد دنبال کرد: متناسب با تزریق اعتبار، پروژه پیش خواهد رفت و تمام اهتمام ما در کمیسیون اجتماعی و ارتباط گیری با مسئولین امر این هست این کار در اسرع وقت صورت پذیرد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی علاوه بر این در ارتباط با دیدار با وزیر بهداشت و معالجه گفت: در این جلسه درباره کم بودن پزشک و امکانات در بیمارستان آیت الله بروجردی گفت وگو گردید و وزیر قول دادند هفته آینده یک تیم برای بازدید از بیمارستان اعزام کنند و تسریع در تجهیز و تکمیل بیمارستان آیت الله بروجردی و علاوه بر این بومی گزینی نیروهای موردنیاز از مسائلی بود که در این دیدار مطرح گردید.

وی یادآور گردید: روز بازنمایی بیمارستان آیت اله بروجردی مشخصا تعیین نشده اما بازنمایی رسمی آن باید صورت پذیرد که در این راستا وزیر بهداشت قول داده اند برای انجام این برنامه به بروجرد عزیمت کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95596

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.