تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چاقوکشی برای بدنام کردن اصولگرایان؟/ آیا برهم زنندگان مراسم یاسوج قصد قتل آذر منصوری را داشتند؟!

چه بسا نتیجه این اقدامات در نهایت به ضرر اصولگرایان باشد و جناح رقیب را که سالهاست جایگاه خود را در میان مردم از دست داده، به انتخابات آتی امیدوار کند!

 به گزارش شلمچه نیوز، اتفاقی که روز گذشته برای آذر منصوری عضو شورای مرکزی حزب تازه تاسیس اتحاد ملت ایران افتاد، بیشتر از آن که همایش های اصلاح طلبان را نشانه گرفته باشد، اصولگرایان را هدف قرار داده است.

ماجرا به طور خلاصه از این قرار بود که سخنرانی آذر منصوری در دانشگاه آزاد یاسوج با تهدیدهایی همراه شد و برخی افراد به او و اطرافیانش با چاقو حمله کردند. این اتفاق به وضوح اقدامی ناپسند و غیرقابل تایید است ولی آنچه از دیروز رخ داده، موج حملات اصلاح طلبان به رقیب و تلاش برای نسبت دادن این اتفاق به اصولگرایان است.

اصلاح طلبانی از جمله صادق زیباکلام، استفاده از سلاح سرد در این همایش را پیامی برای اصلاح طلبان دانستند که “حق ندارند از این به بعد در هر زمینه‌ای میتینگ انتخاباتی برگزار یا در کرسی‌های آزاداندیشی شرکت کنند”. موضوع تا جایی پیش رفت که برخی، قصد حمله کنندگان را کشتن آذر منصوری قلمداد کردند! و حتی خود او هم با گفتن این جمله که ” شانس آوردم که بنده را نکشتند” بر این اظهارات دامن زد.

تحلیل های اصلاح طلبان در این باره، با کنار هم گذاشتن این شایعات و اضافه کردن شعارهای برهم زنندگان مراسم مانند “مرگ بر فتنه گر” و “مرگ بر ضد ولایت فقیه” به صورتی هدایت شده به سمتی پیش رفت که نه تنها از این اتفاق ضرری نکردند بلکه درصدد برآمدند تا از آن سوءاستفاده سیاسی کرده و آن را وسیله ای برای گرفتن امتیازات بیشتر از نهادهای دولتی قرار دهند.

آنچه مسلم است اینکه چنین اقداماتی هرگز مورد تایید هیچ یک از شخصیت های اصولگرا نیست و چه بسا نتیجه این اقدامات در نهایت به ضرر اصولگرایان باشد و جناح رقیب را که سالهاست جایگاه خود را در میان مردم از دست داده، به انتخابات آتی امیدوار کند!

صراط

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6538

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.