تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

چالوس قهرمان مسابقات کشتی قهرمانی پهلوانک های پدیده

پهلوانک های فرنگی کار چالوس ، قهرمان سومین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام پدیده ها شدند.

به گزارش محمدصفر لفوتی خبرنگار شلمچه نیوز از چالوس، هیأت کشتی شهرستان چالوس، سومین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام پدیده ها را با حضور ۸۲ کشتی گیر از شهرهای املش، چمخاله، نوشهر، تهران و چالوس در ۱۶ وزن پهلوانک ها و نونهالان به مناسبت هفته تربیت بدنی را برگزار نمود که در پایان پس از انجام ۹۹ کشتی، طی ۴ دوره، فرنگی کاران چالوسی با کسب ۸ مقام اولی و ۱۳۳ امتیاز ، همچون دو دوره قبل، قهرمان سومین دوره مسابقات جام پدیده ها شدند.

photo373965646187314806
فرنگی کاران شهرستان نوشهر با ۴ مقام اولی ، ۴ عنوان دومی و ۱۲۲ امتیاز ، نایب قهرمان شدند و تیم املش از استان گیلان با یک عنوان اولی و ۴ عنوان دومی با ۱۰۰ امتیاز ، مقام سوم را کسب نمود. چمخاله ، دیگر تیم گیلانی با دو عنوان اولی و ۳ عنوان سومی با ۵۸ امتیاز ، چهارم شد.
تهران تنها با یک شرکت کننده در وزن ۳۰ کیلوگرم در این دوره از مسابقات حضور داشت که توانست مقام پنجم را از آن خود کند.
البته غیبت تیم شهرستان بابل، با وجود اعلام آمادگی، بسیار بحث برانگیز بود و هنوز تا این لحظه نیز موفق نشدیم تا دلیل عدم حضور آنرا متوجه شویم!

photo373965646187314792
حضور بیش از ۹ کشتی گیر دارای عنوان قهرمانی پهلوانک های ایران و ۱۵ عنوان دار مسابقات قهرمانی استان های مازندران و گیلان در این مسابقات ، سطح رقابت ها را دو چندان نمود. شکست علی اصغر سام دلیری از چالوس که دارای عنوان قهرمانی پهلوانک های ایران در سال ۱۳۹۵ می باشد در مقابل رقیب همیشگی اش هادی پالوج از نوشهر که دارای سابقه پیروزی بر او را داشت و شکست نفر سوم پهلوانک های ایران ، نیما خواجوند از نوشهر مقابل سیدمصطفی رضایی از چالوس و پیروزی امیر حسین سلطانی از چالوس بر امیر حسین میرزاخانی نفر پنجم پهلوانک های ایران از چمخاله و قهرمانی مهدی معجری نایب قهرمان پهلوانک های ایران از چالوس و میلاد رنجبر دارنده مدال برنز پهلوانک های ایران از چالوس در یک وزن بالاتر و قهرمانی آرشام ملکی قهرمان ۷۳ کیلوگرم پهلوانک های ایران، از حوادث مهم این دوره از مسابقات بودند.
رقابت های دیدنی دو وزن ۲۴ و ۲۶ کیلوگرم خردسالان ۸ و ۹ ساله موجب تحسین تماشاگران گردید، چرا که صالح ابراهیمی و آرتین لفوتی در ۲۶ کیلوگرم و همچنین اهورا قطبی و محمدتقی معصومی در ۲۴ کیلوگرم ، کشتی های بسیار زیبایی را به نمایش گذاشتند.

photo373965646187314796
امیر مهدی صولتی قهرمان وزن ۵۳ کیلو از نوشهر ، ابوالفضل چراغیان قهرمان ۳۰ کیلوگرم از نوشهر ، محمد بابایی نژاد قهرمان ۲۸ کیلو از چالوس،هادی پالوج در ۳۲ کیلو، محمد حسن ترک در ۳۵ کیلو،محمدرضا فرضی پور از چمخاله ، امیرحسین کاظمی از املش،پوریا عطایی از املش،مهدی معجری از چالوس،چهره های برتر این دوره از مسابقات شناخته شدند.
در پایان به نفرات اول تا سوم ، احکام ورزشی و البسه ورزشی اهداء گردید.

photo373965646187314800
این دوره از مسابقات کشتی فرنگی را محسن عبداللهی ، سید محمدحسینی،سجادعلیجان زاده و مجید علی پور قضاوت نمودند و سرپرستی فنی مسابقات و جدول هم بر عهده استاد «حمیدرضا (فرهاد) اسماعیل‌ نژاد» بود. لازم به توضیح است فرهاد اسماعیل نژاد مربی ارزنده بین‌المللی کشتی فیلا و تیم ملی کشتی فرنگی کشور و سرمربی پیشین تیم‌های ملی کشتی فرنگی نوجوانان وجوانان ایران می باشد که از استخوان خرد کرده های این رشته ورزشی و مجهز به علم روز کشتی و در کار مربیگری همواره قرص ومحکم و در چارچوب شرح وظایف فنی خود ، اجازه دخالت به هیچ کس را نمی دهد و مورد وثوق و اعتماد قاطبه ورزشکاران، مربیان و خانواده ها می باشدکه در طول سالها فعالیت در عرصه رشته ورزشی کشتی فرنگی ، قهرمانان و اسطوره های بسیاری را در سطوح بین المللی و رده های مختلف سنی تحویل کشتی ایران داده است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28054

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.